LUFTHANSA: Nowa usługa – rezerwacjia online na zakupy pokładowe już dostępna

340cb1a5b1

Zakupy ponad chmurami staną się dla pasażerów Lufthansy jeszcze prostsze i wygodniejsze. Już teraz pasażerowie mogą zarezerwować wymarzone produkty z Lufthansa WorldShop dostępne na pokładach jeszcze przed rejsem na stronie www.LH.com/preflight-shopping. Bezpłatna możliwość rezerwacji zakupów przed odlotem nie jest wiążąca i można jej dokonać na cztery dni przed odlotem. Pasażerowie mogą płacić za wybrane produkty na pokładzie przy użyciu gotówki, karty kredytowej lub mil zebranych w programie lojalnościowym Miles&More. W przeciwieństwie do zamówień online, zakupy na pokładzie dają możliwość obejrzenia produktów i konsultacji
z personelem pokładowym.

W ofercie znajduje się około 180 produktów, w tym elektronika, gadżety, ekskluzywne kosmetyki, perfumy, zabawki czy zegarki.

Dr. Reinhold Huber, odpowiedzialny za doświadczenie podróży oraz innowacje opowiedział o zaletach nowej oferty: „Sprzedaż na pokładzie jest bardzo popularna wśród naszych pasażerów dzięki atrakcyjnym cenom oraz ekskluzywnym, wysokiej jakości produktom. Nowa usługa pozwala naszym gościom dokonać wyboru jeszcze przed podróżą, we własnym domu. Dzięki niej mają również pewność, że zamówione wcześniej produkty będą dostępne na pokładzie.”

Od piątku usługa jest dostępna na wszystkich połączeniach międzykontynentalnych Lufthansy, a także na wybranych rejsach europejskich, podczas których można dokonywać zakupów pokładowych.

Źródło / Autor: Lufthansa
Zdjęcie: Lufthansa