Kategorie
Tematy tygodnia

Cristian Samoilovich nowym szefem spraw publicznych Ryanaira

ryanair

Ryanair, ulubiona linia lotnicza Europy dziś (6 stycznia) ogłosiła powołanie Cristiana Samoilovicha na stanowisko Szefa Spraw Publicznych. Cristian Samoilovich przyszedł do Ryanaira z Ubera, gdzie kierował polityką publiczną w krajach europejskich.

Cristian wnosi olbrzymie doświadczenie w stosunkach rządowych, poprzednio pracował dla Boeinga i Airbusa. W Ryanairze będzie odpowiadał za sprawy publiczne, współpracę z instytucjami UE oraz rządami krajów członkowskich.

Juliusz Komorek, Dyrektor ds. Publicznych i Prawnych Ryanaira powiedział:

“Mam przyjemność ogłosić Cristiana Samoilovicha nowym Szefem Spraw Publicznych. Jego bogate doświadczenie i wiedza będą dodatkową wartością dla Ryanaira we współpracy z UE w celu zwiększenia konkurencyjności europejskiego sektora transportu lotniczego, co z kolei powinno przynieść dodatkowe korzyści dla konsumentów”

Cristian Samoilovich, nowy Szef Spraw Publicznych powiedział:

“Cieszę się, że zostałem powołany na stanowisko Szefa Spraw Publicznych w Ryanairze, największej linii lotniczej w Europie. Jest to ekscytujący czas dla Ryanaira z planami ekstensywnego wzrostu. Już nie mogę się doczekać współpracy z UE oraz rządami krajów członkowskich aby dostarczać konsumentom jeszcze większy wybór oraz niskie ceny.”

Źródło / Autor: Ryanair

Zdjęcie: Ryanair

Autor: Redakcja Świat

Redakcja Świat