Planujesz wylot na ferie zimowe? Skorzystaj z promocyjnych cen na parkingu!

P02

Okres świąteczno-noworoczny zachęca do zaplanowania krótkiego wyjazdu w kraju lub za granicą. Warto pamiętać, że na Lotnisku Chopina w tym czasie obowiązują promocyjne ceny na parkingu. A więc: kup bilet na samolot, przyjedź na lotnisko własnym samochodem i korzystaj z atrakcyjnych cen na poziomie 0 parkingu P1.

Ta oferta przeznaczona jest dla pasażerów chcących pozostawić samochód na więcej niż pięć dni. Przez całą zimę (aż do 31 marca) postój na poziomie 0 parkingu P1 objęty jest promocyjną ceną według stawek przedstawionych w poniższej tabeli:

Czas parkowania

Cena brutto (PLN)

6 – 10 dób

180

11 – 15 dób

230

Każda kolejna rozpoczęta doba

20

Parking promocyjny znajduje się na najniższym poziomie parkingu P1 pod hotelem Courtyard by Marriot, naprzeciwko nowej części Terminala A. Dostęp na parking promocyjny wymaga najpierw wjechania na teren parkingu P1 z pobraniem biletu parkingowego na bramce wjazdowej. Pobrany bilet posłuży do otwarcia szlabanu na poziomie 0 i na jego podstawie naliczony zostanie czas postoju. Przy wyjeździe należy najpierw opłacić bilet w kasie automatycznej, a następnie w ciągu 15 minut opuścić parking P1 korzystając z opłaconego biletu.

– Dojazd na lotnisko własnym samochodem ma wiele zalet. Pozwala na komfortowe, niezawodne i ekonomiczne dotarcie na czas bez przesiadek i stresu. W dodatku parking P1 znajduje się przy samym terminalu i dojście z bagażem z od samochodu do hali odpraw zajmuje dosłownie chwilę – zachęca Radosław Gos, dyrektor Biura Handlowego Lotniska Chopina.

Źródło / Autor: Lotnisko Chopina

Zdjęcie: Lotnisko Chopina