Nadmorskie kurorty Chorwacji z LOT-em już na majówkę

lot-logo

Split i Zadar to kolejne dwa chorwackie miasta, do których będzie można polecieć już od 30 kwietnia na pokładach samolotów LOT. Polski przewoźnik zaoferuje pasażerom najszybszą i najwygodniejszą podróż do najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych w Chorwacji zarówno bezpośrednio z Warszawy jak i z jedną wygodną przesiadką z innych miast w Polsce i Europie. To pierwsza taka oferta na rynku!

Połączenia będą obsługiwane sezonowo, to jest do października 2016 roku. LOT wprowadził rejsy do Splitu i Zadaru z myślą o stale rosnącym ruchu turystycznym między Polską a Chorwacją. Do tej pory podróż nad wybrzeże tego kraju wiązała się z koniecznością przesiadek w zatłoczonych portach Europy Zachodniej lub długą i męczącą podróżą samochodem. LOT wychodzi temu naprzeciw.

„Dziś podróż nad wybrzeże Adriatyku to co najmniej kilkanaście godzin spędzonych za kierownicą. Już od kwietnia będzie to tylko 2 godziny wygodnego, bezpośredniego rejsu. Jesteśmy pierwszy przewoźnikiem, który połączy Split i Zadar nie tylko z Warszawą, ale również z innymi miastami w Polsce i Europie, do których latamy. Na przykład na trasie Kraków – Zadar LOT oferuje jedyne 35 minut przesiadki ” – mówi Adrian Kubicki, p.o. Rzecznika Prasowego LOT.

Połączenia do Chorwacji realizowane będą samolotami typu Bombardier, lubianymi przez pasażerów ze względu na przestronną kabinę i brak środkowego miejsca. Połączenia na trasie Warszawa – Zadar realizowane będą raz w tygodniu, a do Splitu trzy razy w tygodniu.

LOT oferuje najlepszy i najbardziej konkurencyjny produkt między Polską a Chorwacją. Jako jedyny przewoźnik oferuje najkrótszą oraz bezpośrednią podróż z Polski na wakacje nad morzem Adriatyckim. LOT jest również jedynym przewoźnikiem w Europie, oferującym aż trzy klasy podróży na połączeniach krótkodystansowych, w tym również do Zagrzebia, Splitu i Zadaru, z których każda spełnia indywidualne wymagania i oczekiwania pasażerów. Obecnie, oprócz LOT Business Class, przewoźnik oferuje również klasę LOT Premium Economy Class, która łączy w sobie obsługę klasy business i przystępną cenę. Z kolei dla pasażerów Economy Class LOT stworzył specjalną taryfę LOT Economy Simple, która umożliwia im podróżowanie wyłącznie z bagażem podręcznym za cenę niższą o 30%. Ponadto w każdej z klas oferujemy unikatową gamę produktów dostępnych na pokładzie. Wszyscy pasażerowie LOT-u mogą wybierać spośród usług „a la carte”, takich jak „My Favourite Meal”, „Mój Dodatkowy Bagaż” czy zakupy Duty Free lub AirKiosk na pokładzie.

Split i Zadar to dwa kolejne miasta w Chorwacji, które znalazły się w siatce połączeń LOT-u. Od stycznia polski przewoźnik połączy Warszawę ze stolicą tego kraju, Zagrzebiem.

Bilety na połączenia do Splitu i Zadaru są już w sprzedaży we wszystkich kanałach, między innymi na stronie lot.com, w LOT Call Center, biurach LOT Travel i u agentów.

Źródło / Autor: PLL LOT
Zdjęcie: PLL LOT