Kategorie
News Polska

WSOSP: Wydział Bezpieczeństwo Narodowe i Logistyka – spotkanie Świąteczno-Noworoczne

wsosp wigilia

Zgodnie z staropolskim obyczajem w Sali Kolumnowej Pałacu Jabłonowskich odbyło się spotkanie Świąteczno-Ńoworoczne kadry naukowej oraz pracowników Wydziału Bezpieczeństwo Narodowe i Logistyka. Spotkaniu przewodniczył Dziekan Wydziału płk rez. dr hab. inż. Jarosław Kozuba wraz z Prorektorem Uczelni ds. rozwoju i współpracy międzynarodowej gen. dyw. rez. dr hab. Krzysztofem Załęskim. Prorektor wraz z Dziekanem podsumowali mijający rok oraz złożyli współpracownikom życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego 2016 roku.

„Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Dużo uśmiechu, siły i wytrwałości w dążeniu do celu, sukcesów w pracy, tylko słonecznych dni aby ten Nowy Rok 2016 był dla kadry naukowej i pracowników WBNiL najlepszym…”

W trakcie uroczystości Kapelan ks. kpt. Marcin Czeropski odmówił symboliczną modlitwę, a uczestnicy spotkania podzielili się opłatkiem.
Spotkanie opłatkowe pracowników Wydziału Bezpieczeństwo Narodowe i Logistyka na stałe wpisało się w tradycję Wydziału. Dzielenie się opłatkiem oraz składanie życzeń stało się okazją do wspólnego spotkania i refleksji nad mijającym rokiem – 2015.

Źródło: WSOSP
Zdjęcie: WSOSP
Autor: mjr Wiesław Świerkowski

Autor: Redakcja Polska

Redakcja Polska