Lotnisko Wrocław: Więcej lotów na święta

lotnisko-wroclaw

Dodatkowe loty w okresie świąt i Nowego Roku pojawiły się prawie na wszystkich trasach na Wyspy Brytyjskie. Na przykład do Londynu Stansted samoloty będą latać, poza zwykłym rozkładem, dodatkowo także we wtorki i soboty (w okresie od 19 grudnia 2015 do 5 stycznia 2015), trzy dodatkowe połączenia będą dostępne także na trasie do East Midlands (22 i 27 grudnia i 3 stycznia).

W okresie świąt i Nowego Roku więcej pasażerów przylatuje do Polski lub odwiedza rodzinę za granicą. Sprzyjający kalendarz i dodatkowe terminy lotów zaproponowane przez przewoźników sprawiają, że łatwiej zaplanować podróż. Pojawiają się także dodatkowe loty na trasach turystycznych – mówi Monika Półtorzycka-Jon, menadżer ds. marketingu i PR Portu Lotniczego Wrocław.

Dodatkowe loty pojawią się także na trasie do Mediolanu (w środy, od 23 grudnia do 6 stycznia), miasta słynącego ze świątecznej atmosfery. Do Oslo Rygge polecimy również częściej. Między 20 grudnia a 3 stycznia samoloty będą kursować tam także w niedzielę. Z kolei do Sztokholmu dostępne będą dodatkowe loty (23 i 30 grudnia oraz 5 stycznia).

Specjalną ofertę świąteczną przygotowały również sklepy w strefie bezcłowej wrocławskiego lotniska. Ciekawe prezenty można znaleźć na przykład w sklepie Heinemann Duty Free&Travel Value, oferującym m.in. perfumy, kosmetyki i różnego rodzaju przydatne akcesoria. Teraz ze strefy wolnocłowej korzystać mogą również pasażerowie przylatujący do Wrocławia.

Źródło / Autor: Lotnisko Wrocław