Kategorie
Szybki news

Lotnisko Chopina Najlepszym Partnerem Firm Rent a Car

Chopin Airport-at-Dusk

Lotnisko Chopina zostało pierwszym w historii laureatem nagrody Najlepszy Partner Firm Rent a Car. Statuetkę wręczono 2 grudnia na Gali Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów.

W Nagrody PZWLP są przyznawane od ośmiu lat w czterech kategoriach: dla najlepszego serwisu mechanicznego, najlepszego serwisu blacharsko–lakierniczego, firmy użytkującej flotę najbardziej przyjazną środowisku (nagroda Eko Flota) oraz firmy najbardziej zaangażowanej w edukację kierowców (nagroda Bezpieczna Flota).

Lotnisko Chopina otrzymało nagrodę w nowo powstałej kategorii od branży Rent a Car skupionej w „Grupie Firm Rent a Car”, czyli odrębnej i autonomicznej strukturze organizacyjnej PZWLP. Tworzą ją firmy: Avis, Budget, Hertz, Sixt, Express, Panek i 99rent.

Odbierając wyróżnienie podczas Gali 10-lecia PZWLP, dyrektor handlowy Lotniska Chopina, Radosław Gos, podkreślał, że lotnisko jest miejscem, w którym o klientów zabiegają inne firmy, w tym wypożyczalnie samochodów.

– Jakość ich oferty i obsługi klienta, życzliwość personelu czy estetyka lokali w dużej mierze kształtują wizerunek lotniska i wpływają na to, czy pasażerowie dobrze się u nas czują i chętnie do nas wracają. Wynajem samochodów jest jedną z ważniejszych usług, z których właśnie na lotniskach korzysta się najczęściej. Dlatego jest mi bardzo miło, że w tym obszarze współpracujemy ze sprawdzonymi i zaufanymi partnerami, na których możemy polegać – powiedział Radosław Gos.

Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów to organizacja skupiająca czołowych firm specjalizujących się w wynajmie oraz leasingu pojazdów na polskim rynku. PZWLP został utworzony w 2005 r. w celu kształtowania i wpływania na rozwój branży wynajmu i leasingu pojazdów oraz zarządzania flotami pojazdów.
W całej historii nagród PZWLP nominowanych było ponad 600 firm z całej Polski.

Źródło / Autor: Lotnisko Chopina

Zdjęcie: Lotnisko Chopina

Autor: Redakcja Świat

Redakcja Świat