Lotnisko Chopina: Oceń nas na 5* w plebiscycie portalu Skytrax

Głosowanie skytrax 5

Lotnisko Chopina walczy o głosy pasażerów w ogólnoświatowym plebiscycie portalu Skytrax. Dzięki państwa głosom warszawski port lotniczy ma szansę na tytuł „Najlepszego Lotniska na Świecie”.

Aby zagłosować wystarczy wejść na stronę ankiety dostępną pod adresem http://www.worldairportsurvey.com/Surveys/favorite_airport.html i wypełnić prosty formularz. Zajmuje to tylko kilka minut.

W ankiecie oceniany jest m.in. komfort obsługi w terminalu, oznakowanie kierunków poruszania się, wybór sklepów i restauracji, dojazd na lotnisko itp. Pasażer może przyznać od jednej do pięciu gwiazdek, w zależności od własnej oceny lotniska.

Najwyżej ocenione porty lotnicze zdobywają prestiżowe tytuły „Najlepszego lotniska na świecie” oraz najlepszych lotnisk w poszczególnych regionach świata. Przyznawane są także specjalne wyróżnienia. Tytuł oznacza

Żadne z polskich lotnisk nigdy dotąd nie zdobyło tytułu. W tym roku jednak Lotnisko Chopina zostało uznane za jedno z dziesięciu najlepszych lotnisk w Europie w głosowaniu użytkowników portalu Sleeping in Airports. Głosujący podkreślali, że po oddaniu do użytku nowej części terminala, jakość obsługi i komfort oczekiwania na lot znacznie się podniosły. Na uznanie zasłużyła nowa strefa komercyjna z wyborem nowych sklpeów i restauracji a także nowe salony biznesowe: Fantazja i Preludium, które – zdaniem podróżnych – należą do ścisłej światowej czołówki lotniskowych poczekalni.

– Wysoka ocena naszej pracy i liczne głosy oddane w plebiscycie portalu Skytrax pomogą nam utrwalać wizerunek Lotniska Chopina jako przodującego portu lotniczego w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i zwiększać jego atrakcyjność zarówno dla pasażerów, jak i linii lotniczych – wyjaśnia Radosław Paruzel, zastępca dyrektora Lotniska Chopina.

Głosuj tutaj: http://www.worldairportsurvey.com/Surveys/favorite_airport.html

Źródło / Autor: Lotnisko Chopina

Grafika: Lotnisko Chopina