250 tys pasażerów w Porcie Lotniczym Lublin

BGR_3726

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce, ogłosiła dziś (22 października), że od 2012 roku przewiozła 250 000 pasażerów z/do Lublina. Polscy pasażerowie wybrali Ryanair ze względu na najniższe ceny połączeń, największą punktualność, najmniejszy odsetek zagubionych bagaży oraz coraz lepszą obsługę klienta.
250 000 pasażerem linii lotniczej Ryanair w Lublin Airport był ośmioletni Antonio Lal Fonseca, który podróżował z mamą Ewą z Londynu do Lublina. Antonio otrzymał upominki od Portu Lotniczego Lublin oraz dwa bilety na podróż w dwie strony od linii lotniczej Ryanair.
Ryanair w Polsce przewozi rekordową liczbę pasażerów i zajmuje pozycję lidera na rynku. Irlandzki przewoźnik obecnie oferuje 2 połączenia z Lublina, do Londynu i nowe do Dublina, które zacznie operować od 25 października.

Katarzyna Gaborec-McEvoy z Ryanair, powiedziała w Lublinie:

“Ryanair jest liderem na rynku polskim i nieustannie poszerza ofertę. Przez okres 3 lat przewieźliśmy 250 tysięcy pasażerów z/do Lublina. Obecnie Ryanair oferuje 2 połączenia ze stolicy województwa lubelskiego, do Londynu Stansted i Dublina, które cięszą się popularnością.
Aby dodatkowo uczcić dzisiejszą okazję ogłaszamy wyprzedaż biletów w cenach rozpoczynających się już od 79 zł na podróż z Lublina w grudniu i styczniu 2016r. Zachęcam do zarezerwowania lotów jak najszybciej na stronie internetowej www.ryanair.com, ponieważ oferta będzie dostępna tylko do poniedziałku (26 października), do północy.”

Krzysztof Wójtowicz, Prezes Portu Lotniczego Lublin powiedział:

“Linie lotnicze Ryanair są jednym z głównych partnerów, z którym współpracujemy od początku istnienia Portu Lotniczego Lublin. Z satysfakcją obserwujemy dynamicznie rosnącą liczbę pasażerów, korzystających z usług tego przewoźnika. Jestem przekonany, że dzisiejszy wynik będzie się szybko powiększał, zwłaszcza, że 25 października Ryanair przywraca połączenie do Dublina, które w Lublinie cieszyło się dużą popularnością”

Źródło / Autor: Ryanair
Zdjęcie: Ryanair