Polskie Linie Lotnicze LOT wybrane najlepszą linią lotniczą w Europie Wschodniej!

LOT_Embraer175_fot_Jacek_Bonczek

LOT zdobywa nagrodę Business Traveller British Edition Award dla Najlepszej Linii Lotniczej Europy Wschodniej. Na zwycięzcę w każdej z kategorii swoje głosy oddali czytelnicy magazynu Business Traveller, doceniając dokonania przewoźników lotniczych, którzy dokładają wszelkich starań, aby uczynić podróż samolotem najbardziej przyjemną.

Tegoroczne nagrody wręczono na uroczystej ceremonii, która odbyła się w Royal Garden Hotel w Londynie. W imieniu Polskich Linii Lotniczych LOT nagrodę odebrał przedstawiciel spółki w Zjednoczonym Królestwie – David Bentley. Wyróżnienie to stanowi kolejne potwierdzenie silnej pozycji spółki na rynku. Przez wiele lat LOT nagradzano jako najlepszą linię lotniczą w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, co odzwierciedla jakość i najwyższe standardy usług świadczonych przez przewoźnika. Po raz pierwszy wspomniany magazyn nagrodził Polskie Linie Lotnicze LOT w 1998 roku.

„To ogromny zaszczyt otrzymać tę nagrodę po raz 18. Stanowi ona dowód zaufania, jakim pasażerowie darzą naszą linię, za co chciałbym im wszystkim podziękować. Cieszę się, że doskonałość, do której dążymy, jest zauważana. Jest to wynik niestrudzonego zaangażowania w tym zakresie wszystkich naszych pracowników. LOT to jedyny przewoźnik w Europie, który w przypadku lotów krótkodystansowych oferuje 3 klasy podróży, z których każda spełnia indywidualne wymagania i oczekiwania naszych pasażerów. Obecnie, oprócz LOT Business Class, oferujemy również klasę LOT Economy Premium Class, która łączy w sobie obsługę klasy business i przystępną cenę. Z kolei dla pasażerów LOT Economy Class stworzyliśmy specjalną taryfę LOT Economy Simple, która umożliwia im podróżowanie wyłącznie z bagażem podręcznym za cenę niższą o 30%. Ponadto w każdej z klas oferujemy unikatową gamę produktów dostępnych na pokładzie. Wszyscy pasażerowie LOT-u mogą wybierać spośród usług „a la carte”, takich jak „My Favourite Meal”, „Mój Dodatkowy Bagaż” czy zakupy Duty Free lub AirKiosk na pokładzie. Liczy się nie wielkość, lecz umiejętność dostosowywania się i szybkiego reagowania na potrzeby rynku. Wszyscy pragniemy, aby LOT były konkurencyjne i aby wyznaczały standardy dzięki swojej elastyczności. To wszystko czyni nas preferowaną linią lotniczą tysięcy pasażerów w wielu krajach Europy Środkowo-Wschodniej” – powiedział David Bentley, Krajowy Menedżer Sprzedaży w Zjednoczonym Królestwie, Polskich Linii Lotniczych LOT.

Spółka co rok otrzymuje wiele polskich i międzynarodowych nagród. W ostatnich latach LOT został uznany przez magazyn Frequent Business Traveller za najlepszą linię lotniczą w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Wcześniej podróżujący i czytelnicy magazynów podróżniczych również wysoko oceniali i wyróżniali poziom usług i produktów oferowanych przez polskiego przewoźnika.

Źródło / Autor: PLL LOT

Zdjęcie: PLL LOT