Kategorie
Lotnictwo cywilne

Ryanair: Nowe trasy na lato 2016

ryanair

Ryanair, linia lotnicza numer 1 w Polsce, dziś (14 października) ogłosiła 3 nowe połączenia z Polski na Korfu, które będą realizowane raz w tygodniu od 1 maja 2016 r. Trasy te są częścią rozkładu lotów na sezon letni.

Aby uczcić ogłoszenie nowego połączenia na Korfu, Ryanair oferuje promocyjną sprzedaż 100 000 biletów w cenach zaczynających się od 79 zł na podróż w listopadzie i grudniu. Bilety należy zarezerwować do czwartku, do północy (15 października).

Katarzyna Gaborec-McEvoy z Ryanaira powiedziała:

“Ryanair z przyjemnością ogłasza nowe połączenia z Polski na Korfu. Loty rozpoczną się już 1 maja i będą realizowane raz w tygodniu. Trasy te są częścią rozkładu połączeń na sezon letni.

Nasi klienci mogą także oczekiwać dodatkowych ulepszeń w ramach programu “Always Getting Better”. Program zakłada nową spersonalizowaną stronę internetową z nowymi funkcjami, w tym opcją zatrzymania ceny, recenzjami klientów, a także nowe wnętrza samolotów, nowe mundury dla załóg oraz nowe ulepszone menu. Wszystkie wprowadzone dotychczas zmiany udowadniają, że Ryanair oferuje swoim klientom dużo więcej niż tylko niskie ceny.

Aby uczcić nasze nowe połączenia z Polski na Korfu ogłaszamy wyprzedaż 100 000 miejsc na przeloty po całej Europie od 79 zł na podróż w listopadzie i grudniu. Bilety muszą być zarezerwowane przed północą w czwartek (15 października). Ponieważ tanie bilety w tych zwariowanych, niskich cenach będą szybko rozchwytywane, zachęcamy pasażerów, aby rezerwowali je natychmiast. Rezerwacje na stronie www.ryanair.com.”

NOWE POŁĄCZENIE Z POLSKI NA LATO 2016

Trasa Częstotliwość lotów Cena biletu
Warszawa Modlin – Korfu 1 x tygodniowo 149 PLN
Katowice – Korfu 1 x tygodniowo 149 PLN
Rzeszów – Korfu  1 x tygodniowo 149 PLN

Źródło / Autor: Ryanair
Zdjęcie: Ryanair

Autor: Redakcja Lotnictwo Cywilne

Redakcja Lotnictwo Cywilne