15 lat współpracy Turkish Airlines i LS Airport Services S.A.

zdjecie 1

W piątek, 2 października br., o godz. 12 na lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie podczas odprawy rejsu TK 1766 do Stambułu pasażerów Turkish Airlines przywitała niespodzianka. LS Airport Services S.A. (wcześniej LOT Services Sp. z o.o.) w podziękowaniu za dotychczasową, 15-letnią współpracę z tureckimi liniami lotniczymi, przygotowała dla pasażerów lotu jubileuszowy tort wraz z okolicznościową oprawą i  balonowym łukiem powitalnym. Wszyscy pasażerowie mieli okazję skosztowania okolicznościowego smakołyku z ozdobami inspirowanymi wspólną historią obu firm. W wydarzeniu udział wzięli również przedstawiciele Przewoźnika, LSAS oraz Władze Portu.

– Jesteśmy wdzięczni za zaufanie jakim od 15 lat obdarzają nas linie lotnicze Turkish Airlines. Dzisiejsze wydarzenie jest uhonorowaniem dotychczasowej współpracy, w ramach której świadczymy kompleksowe usługi obsługi naziemnej. Dążymy do tego by ich jakość była zawsze na jak najwyższym poziomie i przynosiła korzyści naszemu Klientowi oraz zadowolenie pasażerom – mówi Marcin Opaliński, Prezes Zarządu LS Airport Services S.A.
– Turkish Airlines systematycznie rozwija swoją obecność w Polsce i umacnia  pozycję globalnej linii lotniczej  – mówi Mete Akandere, General Manager w Turkish Airlines Poland – Na trasie Istambuł – Warszawa – Istambuł przewieźliśmy już w tym czasie ponad milion pasażerów. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z naszym partnerem.

LS Airport Services S.A., spółka z większościowym udziałem Skarbu Państwa, świadczy Turkish Airlines usługi handlingowe, które obejmują: obsługę pasażerów oraz ich bagażu, obsługę statków powietrznych i załóg lotniczych na płycie lotniska, obsługę terminalową i płytową frachtu oraz poczty lotniczej, a także odladzanie statków powietrznych.

Źródło / Autor: LS Airport Services S.A

Zdjęcie: LS Airport Services S.A