Poznaj Świat Orientu z LOT – Azja i Bliski Wschód w trzydniowej promocji LOT-u

dreamliner lot

Od środy aż do piątku promocyjne bilety na połączenia do Tokio, Pekinu, Bejrutu i Tel Awiwu ze wszystkich miast w Polsce są dostępne w wyjątkowo niskiej cenie w specjalnej Szalonej Środzie LOT-u! Tylko do 2 października bilety na Bliski Wschód można kupić już od 479 PLN a do Azji od 1799 PLN.

W promocyjnej cenie można polecieć do Tokio – nowego azjatyckiego miasta na mapie połączeń LOT-u. Przewoźnik już od 13 stycznia będzie latał do stolicy Japonii aż 3 razy w tygodniu. Już sam rejs gwarantuje niezapomnianą japońską przygodą. Na pokładzie można będzie spróbować japońskiej kuchni, a w systemie rozrywki pokładowej pasażerowie będą mieli do dyspozycji japońskie filmy, seriale i muzykę!

W tej samej, atrakcyjnej cenie dostępne są też rejsy do drugiej azjatyckiej metropolii obsługiwanej przez LOT – Pekinu. Rejsy do miasta zwanego Bramą Orientu przewoźnik realizuje również trzy razy w tygodniu.

Do obu tych miast LOT zapewnia najkrótszą, bezpośrednią podróż na pokładzie najnowocześniejszego samolotu świata, Boeinga 787 Dreamliner. W promocyjnej cenie można kupić bilet we wszystkich trzech klasach podróży – LOT Economy Class, z nowoczesnymi, wygodnymi fotelami, indywidualnym systemem rozrywki i smacznymi posiłkami, LOT Premium Economy, która zapewnia więcej osobistej przestrzeni oraz bogate menu serwowane na porcelanowej zastawie oraz LOT Business Class, czyli indywidualny, restauracyjny serwis i fotel, który rozkłada się do zupełnie płaskiego łóżka.

Oprócz dwóch rejsów dalekodystansowych, trzy-dniowa promocja obejmuje również dwa bezpośrednie połaczenia z Warszawy na Bliski Wschód. Do Tel Awiwu w promocyjnej cenie polecieć można już od 479 PLN, a do Bejrutu od 599 PLN w obie strony. Połączenia LOT-u to świetny pomysł na wiosenny weekendowy wypad z rodziną lub przyjaciółmi!

Promocyjnymi cenami objęte są rejsy w pierwszym półroczu 2016 roku we wszystkich klasach podróży zakupione na lot.com, poprzez aplikację mobilną oraz w pozostałych kanałach sprzedaży.

Skorzystaj z promocji i poznaj Świat Orientu z LOT-em!

Źródło / Autor: PLL LOT

Zdjęcie: PLL LOT