Ryanair: Rozkład lotów z Wrocławia – lato 2016

wro1

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce, dziś (23 września) ogłosiła rozkład lotów z Wrocławia na Lato 2016.

W sezonie Lato 2016 uruchomione zostaną 2 nowe trasy na Teneryfę i do Wenecji. Ryanair obsłuży łącznie ponad 1,1 miliona klientów i przyczyni się do stworzenia 850 miejsc pracy na lotnisku we Wrocławiu. 

Rozkład lotów Ryanaira przyniesie:

·         2 nowe trasy: Teneryfa (1 x tygodniowo) oraz Wenecja (3 x tygodniowo)

·         21 tras łącznie

·         dodatkowe loty na trasie do Londynu (2 x dziennie)

·         ponad 1,1 mln klientów rocznie

·         850* miejsc pracy

Polscy klienci jak również turyści mogą wybierać niskie ceny biletów już na 21 trasach Ryanaira z Wrocławia w sezonie Lato 2016. Mogą także oczekiwać dodatkowych ulepszeń w ramach programu “Always Getting Better”. Program zakłada otwieranie nowych baz, nową spersonalizowaną stronę internetową, aplikację mobilną, nowe wnętrza samolotów, nowe mundury dla załóg oraz nowe ulepszone menu. 

Nowe trasy z Wrocławia na Lato 2016

Teneryfa

1 x tygodniowo

Wenecja Trev.    

3 x tygodniowo

We Wrocławiu Juliusz Komorek z Ryanaira powiedział:

Ryanair z przyjemnością ogłasza rozkład lotów z Wrocławia na Lato 2016, 2 nowe trasy na Teneryfę oraz do Wenecji. Łącznie w naszej ofercie znajdzie się 21 kierunków, na których przewieziemy ponad 1,1 miliona pasażerów. Przyczyni się to również do utworzenia 850 miejsc pracy na lotnisku we Wrocławiu.

Już niedługo nasi klienci mogą spodziewać się kolejnych udogodnień jak spersonalizowana strona internetowa, opcja zatrzymania ceny, więcej informacji o destynacjach, nowe ulepszone menu, nowe wnętrza kabin oraz wiele więcej w trzecim roku realizacji programu Always Getting Better. 

Z okazji ogłoszenia rozkładu na Lato 2016, w sprzedaży znajduje się 100 000 miejsc na trasach całej Europy w cenach już od 19 zł. Bilety należy zarezerwować najpóźniej do poniedziałku do północy (28 września) na stronie www.ryanair.com.”

Źródło / Autor: Ryanair

Zdjęcie: Ryanair