Ryanair: rozkład lotów z Krakowa na Lato 2016

 

ryanair-aircraft-3

Ryanair, Linia lotnicza nr 1 w Polsce, dziś (17 września) ogłosiła rozkład lotów z Krakowa na Lato 2016.

 

W sezonie Lato 2016 uruchomione zostaną 3 nowe trasy do Bristolu, na Gran Canarię oraz na Teneryfę. Ryanair obsłuży łącznie ponad 2 miliony klientów i przyczyni się do stworzenia 1 500 miejsc pracy na lotnisku w Krakowie.

 

 

  • 3 nowe trasy: Bristol (3 tygodniowo), Gran Canaria (2 tygodniowo), Teneryfa (2 tygodniowo),
  • 33 trasy łącznie
  • Dodatkowe loty na 4 trasach: Alicante (4 tygodniowo), East Midlands (3 tygodniowo), Edynburg (4 tygodniowo) oraz Londyn (3 dziennie)
  • Ponad 2 miliony pasażerów rocznie
  • 1500* miejsc pracy

 

 

 

Polscy klienci jak również turyści mogą wybierać niskie ceny biletów już na 33 trasach Ryanaira z Krakowa w sezonie lato 2016. Mogą także oczekiwać dodatkowych ulepszeń w ramach programu “Always Getting Better”. Program zakłada otwieranie nowych baz, nową spersonalizowaną stronę internetową, aplikację mobilną, nowe wnętrza samolotów, nowe mundury dla załóg oraz nowe ulepszone menu.

 

 

Wzrost ruchu – lato 2016

 

Bristol 3 x weekly
Gran Canaria 2 x weekly
Teneryfa 2 x weekly

 

 

 

Michael O’Leary z Ryaniara powiedział:

 

 

Ryanair z przyjemnością ogłasza rozkład lotów z Krakowa na Lato 2016, 3 nowe trasy do Bristolu, na Gran Canarię oraz na Teneryfę. Łącznie w naszej ofercie znajdą się 33 kierunki, na których przewieziemy ponad 2 miliony pasażerów. Przyczyni się to również do utworzenia 1500 miejsc pracy na lotnisku w Krakowie.

 

 

Jako największa linia lotnicza w Polsce już nie możemy się doczekać dalszego rozwoju ruchu pasażerskiego, rozwoju siatki połączeń, a także dalszego tworzenia dodatkowych miejsc pracy. Łączymy Kraków z największymi centrami biznesowymi Europy jednocześnie proponując najszerszą siatkę połączeń, która sprawia, że Ryanair jest idealnym wyborem zarówno dla klientów biznesowych jak i turystów.

 

 

Aby uczcić ogłoszenie rozkładu na Lato 2016, w sprzedaży znajduje się 100 000 miejsc na trasach całej Europy w cenach już od 59 zł. Bilety należy zarezerwować najpóźniej do poniedziałku do północy (21 września) na stronie www.ryanair.comt.”

 

*ACI potwierdza 750 miejsc pracy na każdy 1 milion pasażerów na międzynarodowym lotnisku.

Źródło / Autor: Ryanair

Zdjęcie: Ryanair