Ryanair: Nowy rozkład lotów z Modlina na Lato 2016

ryanair-aircraft

Ryanair, Linia lotnicza nr 1 w Polsce, dziś (17 września) ogłosiła rozkład lotów na Lato 2016 z Warszawy Modlin.

W sezonie lato 2016 uruchomione zostaną 3 nowe trasy do Kolonii, Goteborga oraz do Malagi. Ryanair obsłuży łącznie 3 miliony klientów i przyczyni się do stworzenia 2 250 miejsc pracy na lotnisku Warszawa Modlin.

· 3 nowe trasy: Kolonia (1 dziennie), Goteberg (2 tygodniowo), Malaga (2 tygodniowo),

· 34 trasy łącznie

· Dodatkowe loty na 3 trasach: Dublin (1 dziennie), Londyn (4 tygodniowo) i Manchester (3 tygodniowo)

· 3 miliony pasażerów rocznie

· 2 250* miejsc pracy rocznie

Polscy klienci, jak również turyści mogą wybierać niskie ceny biletów już na 34 trasach Ryanaira z Warszawy w sezonie lato 2016. Mogą także oczekiwać dodatkowych ulepszeń w ramach programu “Always Getting Better”. Program zakłada otwieranie nowych baz, nową spersonalizowaną stronę internetową, aplikację mobilną, nowe wnętrza samolotów, nowe mundury dla załóg oraz nowe ulepszone menu.

Wzrost ruchu – lato 2016

Kolonia 1 x dziennie

Goteborg 2 x tygodniowo

Malaga 2 x tygodniowo

Michael O’Leary z Ryaniara powiedział:

“Ryanair z przyjemnością ogłasza rozkład lotów z Warszawy Modlina na Lato 2016, 3 nowe trasy do Kolonii, Goteberga, i Malagi. Łącznie w naszej ofercie znajdą się 34 kierunki, na których przewieziemy 3 miliony pasażerów. Przyczyni się to również do utworzenia 2 250 miejsc pracy na lotnisku Warszawa Modlin.

Jako największa linia lotnicza w Polsce już nie możemy się doczekać dalszego rozwoju ruchu pasażerskiego, rozwoju siatki połączeń, a także dalszego tworzenia dodatkowych miejsc pracy. Łączymy Warszawę z największymi centrami biznesowymi Europy jednocześnie proponując najszerszą siatkę połączeń, która sprawia, że Ryanair jest idealnym wyborem zarówno dla klientów biznesowych jak i turystów.

Aby uczcić ogłoszenie rozkładu na Lato 2016, w sprzedaży znajduje się 100 000 miejsc na trasach całej Europy w cenach już od 19 zł. Bilety należy zarezerwować najpóźniej do poniedziałku do północy (21 września) na stronie www.ryanair.comt.”

*ACI potwierdza 750 miejsc pracy na każdy 1 milion pasażerów na międzynarodowym lotnisku.

Źródło / Autor: Ryanair
Zdjęcie: Ryanair