Wizz Air upraszcza proces wprowadzania zmian w rezerwacji

Wizz Air logo

Wizz Air, największy niskokosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej, udostępnił uproszczony sposób wprowadzania zmian w rezerwacji. Teraz pasażerowie mogą zmodyfikować datę lub trasę lotu za dodatkową opłatą, wynoszącą 50 proc. wartości posiadanego biletu (wraz z ewentualną dopłatą, wynikającą z różnicy w cenie pierwotnego i nowego lotu oraz w wysokości opłat bagażowych).

Wizz Air, w przeciwieństwie do niektórych linii lotniczych, pozwala swoim pasażerom na zmiany daty lotu i trasy online, telefonicznie lub w biurach na lotniskach. Opłaty można uniknąć poprzez wybranie taryfy PLUS przy zakupie biletu lub dokupienie usługi WIZZ Flex za jedyne 10 euro za lot, jako dodatek do opcji Basic. Zarówno taryfa PLUS, jak i WIZZ Flex pozwalają na nielimitowaną liczbę zmian w rezerwacji.

Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air, powiedział: „Podczas gdy wiele produktów klasy economy nie pozwala na zmiany w rezerwacji, niskokosztowe loty Wizz Air dają pełną elastyczność i możliwość modyfikacji, zgodnie z potrzebami pasażerów. Wprowadzone udogodnienia to część procesu udoskonalania oferty WIZZ, by zaoferować konsumentom jeszcze większy wybór i zagwarantować najwyższy poziom usług od momentu składania rezerwacji, aż do wejścia na pokład samolotu”.

Źródło / Autor: Wizz Air