Avianca Brasil dołącza do sojuszu Star Alliance

Star Alliance

Podczas specjalnej ceremonii, która odbyła się dzisiaj w międzynarodowym porcie lotniczym São Paulo-Guarulhos, linie lotnicze należące do sojuszu Star Alliance powitały najnowszego członka, Avianca Brazil.

– Dołączenie do naszej siatki połączeń rejsów oferowanych przez Avianca Brazil to ważny etap wzbogacania oferty dla klientów na terenie Ameryki Łacińskiej. Brazylia stanowi najważniejszy rynek lotniczy na kontynencie, a my z przyjemnością od dziś możemy znowu oferować połączenia krajowe w obrębie tego kraju – powiedział Mark Schwab, Dyrektor Generalny Star Alliance.

– Już dziś ustalamy przyszłe tempo rozwoju dla naszej linii lotniczej i zamykamy trwający dwa lata proces, w ramach którego przenieśliśmy się na nową platformę informatyczną, dokonaliśmy przeglądu i aktualizacji naszych procedur wewnętrznych i przygotowaliśmy program szkoleniowy dla naszych pracowników z myślą o tym, by mogli świadczyć najlepsze usługi na rzecz klientów pozostałych członków sojuszu Star Alliance. Jesteśmy dumni z członkostwa w najbardziej doświadczonym sojuszu linii lotniczych i z radością oczekujemy powrotu Brazylii na mapę Star Alliance – powiedział Jose Efromovich, Prezes i Dyrektor Generalny Avianca Brazil.

Źródło / Autor: Star Alliance