Nowe połączenia do Geteborga

Marek Kwasowski ryanair

Ryanair, ulubiona linia lotnicza Europy, dziś (20 lipca) ogłosiła nowe połączenie z Warszawy do Geteborga. Połączenie to jest częścią nowego rozszerzonego rozkładu lotów na sezon zimowy i będzie realizowane dwa razy w tygodniu od 25 października 2015 r.

Bilety w cenie 39 zł są dostępne na stronie www.ryanair.com od dziś do 23 lipca. Promocja dotyczy podróży od 25 października do 10 grudnia 2015 r.

Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała:

“Ryanair z przyjemnością ogłasza nowe zimowe połączenie z Warszawy do Geteborga. Loty rozpoczynają się już 25 października i będą realizowane dwa razy w tygodniu.

Polscy turyści już dokonali wyboru i latają linią lotniczą Ryanair z powodu niskich cen, wiodącego w branży poziomu obsługi klienta i bardzo szerokiej gamy połączeń. Obecnie mogą zarezerwować loty na naszej ulepszonej stronie internetowej oraz używając aplikacji mobilnej. Wprowadzenie coraz większych udogodnień jak mobilne karty pokładowe, druga, mniejsza darmowa torba podręczna, przydzielone miejsca, możliwość korzystania z urządzeń elektronicznych podczas całego lotu oraz oferty dla rodzin: Family Extra i klientów biznesowych: Business Plus udowadnia, że Ryanair oferuje swoim klientom dużo więcej niż tylko niskie ceny.

Aby uczcić nasze nowe połączenie z Warszawy do Geteborga oferujemy je w promocyjnej cenie 39 zł za podróż w okresie 25 października – 10 grudnia 2015 r. Aby zarezerwować bilet należy wejść na stronę www.ryanair.com od dziś do czwartku 23 lipca 2015 r.”

NOWE POŁĄCZENIE W SEZONIE ZIMOWYM Z WARSZAWY

Trasa Częstotliwość lotów Cena biletu
Warszawa – Geteborg 2 x tygodniowo 39 PLN

Źródło / Autor: Ryanair
Zdjęcie: Lotnisko Modlin / Marek Kwasowski