Lecisz na wakacje? Parkuj taniej na Lotnisku Chopina

Przechwytywanie

Rusza wakacyjna promocja cenowa na parkingach na Lotnisku Chopina. Parkowanie przy samym wejściu do hali odlotów jeszcze nigdy nie było tak tanie – czy ktoś leci na coroczne wakacje, czy też jedynie na lekko przedłużony weekend.

Weekendowa promocja na parkingu P1 (parking wielopoziomowy pod hotelem Courtyard by Marriott) rusza już w najbliższy piątek i obowiązywać będzie we wszystkie weekendy wakacji – do końca sierpnia. Kierowca, który zdecyduje się zostawić swój samochód na tym parkingu na dłużej niż 24 h w okresie od godz. 0:01 w piątek do 24:00 w poniedziałek zapłaci jedynie 100 zł niezależnie od liczby dni korzystania z parkingu (cena czterech dni postoju naliczana bez promocji wyniosłaby 320 zł).

– To bezkonkurencyjna oferta. Zadaszony, dozorowany parking zaledwie 50 metrów od terminala dworca lotniczego. Parkowanie oferujemy w bardzo atrakcyjnej cenie, w komfortowych warunkach, pewne i bezpieczne. Naprawdę warto skorzystać z takiej możliwości – przekonuje Małgorzata Broniarek, zastępca dyrektora Biura Handlowego Lotniska Chopina.

Od najbliższego poniedziałku 6 lipca będzie można również korzystać z postoju na nowym parkingu długoterminowym L0. Znajduje się on na najniższym poziomie parkingu P1 pod hotelem Courtyard by Marriott, naprzeciwko nowej części Terminala A (wjazd na ten poziom ograniczony jest dodatkowym szlabanem).

Ta oferta parkingowa jest dedykowana dla pasażerów chcących pozostawić samochód na więcej niż 5 dni (w przypadku krótszego postoju zachęcamy do korzystania z innych parkingów krótko- i długoterminowych). Przez całe wakacje postój na L0 objęty jest promocyjną ceną według stawek przedstawionych w poniższej tabeli:

Okres parkowania

Cena brutto (PLN)

6 – 10 dób

180

11 – 15 dób

230

Każda kolejna rozpoczętą doba

20

Wjazd na parking L0 wymaga najpierw wjechania na teren parkingu P1 (najwygodniej przez wjazd od tyłu parkingu lub od przodu z poziomu przylotów) z pobraniem biletu parkingowego na bramce wjazdowej. Pobrany bilet posłuży do otwarcia szlabanu na poziomie 0 i na jego podstawie naliczony zostanie czas postoju. Przy wyjeździe należy najpierw opłacić bilet w kasie automatycznej i w ciągu 15 minut opuścić zarówno teren parkingu L0, jak i parkingu P1 korzystając z opłaconego biletu.

Źródło / Autor: Lotnisko Chopina

Grafika: Lotnisko Chopina