Odlotowa loteria na Lotnisku Chopina

terminal_1280_720

Luksusowy samochód osobowy i 20 smartfonów – to nagrody do wygrania w „Odlotowej Loterii” zorganizowanej przez Lotnisko Chopina i Grupę HDS Polska. Wielki finał akcji – 7 września.

Na Lotnisku Chopina napięcie związane z oczekiwaniem na wygraną będzie sięgało zenitu jak słońce w Hurgadzie. Kto pamięta teletombolę z początku lat 90. XX w., w mig zrozumie, o jaki poziom emocji chodzi. – W loterii do zdobycia są oszałamiające nagrody: luksusowy samochód Mercedes CLA Shooting Brake oraz 20 supernowoczesnych telefonów Samsung z serii Galaxy S6 (10 aparatów Samsung S6i 10 aparatów Samsung S6 Edge). Jest o co walczyć – mówi Małgorzata Broniarek, zastępca dyrektora Biura Handlowego Lotniska Chopina.

Każdy pasażer, który w strefie komercyjnej Lotniska Chopina dokona w ciągu jednego dnia zakupu na kwotę co najmniej 150 zł brutto, może udać się do Punktu Obsługi Loterii gdzie otrzyma kupon uprawniający do wzięcia udziału w zabawie. Wydanie wielokrotności sumy minimalnej na zakupy upoważnia do otrzymania odpowiednio większej liczby kuponów (300 zł to dwa kupony, 450 zł – trzy, itd.). Zakupy zrobione w kilku uprawnionych sklepach sumują się. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w losowaniu, które odbędzie się 7 września na Lotnisku Chopina. W losowaniu wezmą udział wszystkie prawidłowo wypełnione kupony.

CLA Shooting Brake z nowej generacji kompaktowych samochodów marki Mercedes-Benz został stworzony dla ludzi, którzy pragną rzeczy nadzwyczajnych. Ten wielkomiejski łowca nie pozwala zasnąć. To zasługa jego wyjątkowej koncepcji, zapierającego dech w piersiach designu, przestronnego wnętrza i zachwycającej techniki. Telefony Samsung S6 to z kolei eleganckie połączenie technologii i wzornictwa. Ich innowacyjna elegancja sprawia, że są marzeniem fanów nowoczesnych gadżetów.

Nagrody w loterii są prezentowane w strefie wolnocłowej na poziomie odlotów Lotniska Chopina w okolicach gate’ów 27-30. W loterii biorą udział sklepy i punkty gastronomiczne znajdujące się na Lotnisku Chopina, z wyjątkiem tych zlokalizowanych w strefie Non-Schengen. Ze sprzedaży promocyjnej wyłączone są alkohole, produkty tytoniowe, zakupy w kolekturach, w tym gry liczbowe Lotto oraz produkty lecznicze. Fundatorem wszystkich nagród jest Grupa HDS Polska.

Źródło / Autor: Lotnisko Chopina

Grafika: Lotnisko Chopina