Ryanair oferuje dodatkowe loty świąteczne!

Countdown to Christmas1

Ryanair, ulubiona linia lotnicza Europy, ogłosiła dziś (25 czerwca) rozpoczęcie odliczania do świąt Bożego Narodzenia, poprzez dodanie ponad 3500 dodatkowych lotów w całej siatce połączeń w okresie świątecznym. Klienci mogą korzystać z tanich lotów na wyjazdy w okresie Bożego Narodzenia, z ponad 660 tysięcy dodatkowych lotów na podróże pomiędzy 18 grudnia a 07 stycznia. Bilety są już dostępne w sprzedaży na stronie Ryanair.com.

Klienci Ryaniar mają do wyboru 190 destynacji w całej Europie oraz mogą korzystać z przydzielonych miejsc, bezpłatnego drugiego bagażu podręcznego, obniżonych opłat, nowej strony internetowej, zupełnie nowej aplikacji z mobilnymi kartami pokładowymi, pakietów Family Extra i Business Plus, dzięki czemu Ryanair jest idealnym wyborem dla rodzin oraz osób podróżujących służbowo – bez względu na porę roku.

Robin Kiely z Ryanair powiedział:

“Zaczynamy odliczanie do Bożego Narodzenia. Do świąt zostało tylko 6 miesięcy! W zeszłorocznym okresie świątecznym Ryanair przewiózł ponad 3,5 mln pasażerów i jesteśmy przekonani, że w tym roku jeszcze więcej klientów wybierze podróż do domu na święta po najniszych cenach oferowanych przez irlandzkiego przewoźnika. Dodaliśmy ponad 3500 dodatkowych lotów w całej naszej europejskiej sieci połączeń na święta Bożego Narodzenia, o dodatkowe 660 tysięcy miejsc, które są już dostępne w sprzedaży na stronie Ryanair.com.

Europejscy klienci wybierają podróż z Ryanairem dla naszych niskich cen, wiodącej na rynku obsługi klienta i dużego wyboru połączeń. Teraz mogą zarezerwować swoje świąteczne loty jeszcze wcześniej na naszej stronie internetowej oraz za pomocą nowej aplikacji mobilnej i podróżować z drugą darmową torbą podręczną, a także korzystać z numerowanych miejsc, pakietów Family Extra i Business Plus, i używać osobistych urządzeń elektronicznych na wszystkich etapach lotu, ponieważ Ryanair dostarcza o wiele więcej niż tylko niskie ceny.”

Źródło / Autor: Ryanair