Kategorie
Tematy tygodnia

Ryanair oferuje dodatkowe loty świąteczne!

Countdown to Christmas1

Ryanair, ulubiona linia lotnicza Europy, ogłosiła dziś (25 czerwca) rozpoczęcie odliczania do świąt Bożego Narodzenia, poprzez dodanie ponad 3500 dodatkowych lotów w całej siatce połączeń w okresie świątecznym. Klienci mogą korzystać z tanich lotów na wyjazdy w okresie Bożego Narodzenia, z ponad 660 tysięcy dodatkowych lotów na podróże pomiędzy 18 grudnia a 07 stycznia. Bilety są już dostępne w sprzedaży na stronie Ryanair.com.

Klienci Ryaniar mają do wyboru 190 destynacji w całej Europie oraz mogą korzystać z przydzielonych miejsc, bezpłatnego drugiego bagażu podręcznego, obniżonych opłat, nowej strony internetowej, zupełnie nowej aplikacji z mobilnymi kartami pokładowymi, pakietów Family Extra i Business Plus, dzięki czemu Ryanair jest idealnym wyborem dla rodzin oraz osób podróżujących służbowo – bez względu na porę roku.

Robin Kiely z Ryanair powiedział:

“Zaczynamy odliczanie do Bożego Narodzenia. Do świąt zostało tylko 6 miesięcy! W zeszłorocznym okresie świątecznym Ryanair przewiózł ponad 3,5 mln pasażerów i jesteśmy przekonani, że w tym roku jeszcze więcej klientów wybierze podróż do domu na święta po najniszych cenach oferowanych przez irlandzkiego przewoźnika. Dodaliśmy ponad 3500 dodatkowych lotów w całej naszej europejskiej sieci połączeń na święta Bożego Narodzenia, o dodatkowe 660 tysięcy miejsc, które są już dostępne w sprzedaży na stronie Ryanair.com.

Europejscy klienci wybierają podróż z Ryanairem dla naszych niskich cen, wiodącej na rynku obsługi klienta i dużego wyboru połączeń. Teraz mogą zarezerwować swoje świąteczne loty jeszcze wcześniej na naszej stronie internetowej oraz za pomocą nowej aplikacji mobilnej i podróżować z drugą darmową torbą podręczną, a także korzystać z numerowanych miejsc, pakietów Family Extra i Business Plus, i używać osobistych urządzeń elektronicznych na wszystkich etapach lotu, ponieważ Ryanair dostarcza o wiele więcej niż tylko niskie ceny.”

Źródło / Autor: Ryanair

Autor: Redakcja Lotnictwo Cywilne

Redakcja Lotnictwo Cywilne