Kategorie
Lotnictwo cywilne

Lotnisko Modlin wykorzystuje nowe technologie

modlin logo

Lotnisko Warszawa/Modlin jest pierwszym w Polsce portem lotniczym, który oferuje swoim pasażerom nowoczesne rozwiązanie oparte o sieć Wi-Fi.

Od teraz każdy pasażer korzystający z szybkiego, darmowego internetu, dostępnego na terenie całego terminala, może liczyć na szereg udogodnień w postaci wielu praktycznych informacji zgromadzonych w jednym miejscu. W specjalnie przygotowanej strefie Wi-Fi na podróżnych czekają bardzo przydatne i ułatwiające podróż treści, takie jak tabela przylotów i odlotów, rozkład jazdy autobusów czy informacje dot. wypożyczalni samochodów i pozostałych usług. Już wkrótce zebrane w tym miejscu będą również oferty zniżkowe oraz kupony rabatowe operatorów gastronomicznych i handlowych, działających na terenie portu. tej usługi na lotnisku to kolejny ważny krok w stronę udoskonalania jakości obsługi wszystkich osób podróżujących z/do Lotniska Warszawa/Modlin

Partnerem technologicznym projektu jest ACO Solutions. Za stworzenie dedykowanego rozwiązania odpowiada firma Justtag, która wdrożyła je już w ponad 500 lokalizacjach w Polsce. 

Źródło / Autor: Lotnisko Modlin

Autor: Redakcja Lotnictwo Cywilne

Redakcja Lotnictwo Cywilne