Kategorie
Szybki news

Promocja na parkingu P1 na Lotnisku Chopina

P02

Od 3 do 8 czerwca 2015 r. za komfortowy postój na parkingu P1 na Lotnisku Chopina trzeba będzie zapłacić najwyżej 100 zł! Dojedź na lotnisko własnym samochodem i leć na przedłużony weekend z nowego Terminala A bez obawy o nadmierne wydatki.

Pasażerowie, którzy pozostawią samochód na parkingu P1 (parking wielopoziomowy pod hotelem Courtyard by Marriott naprzeciwko Terminala A) w okresie pomiędzy środą (3 czerwca) a poniedziałkiem (8 czerwca), zapłacą za cały okres postojowy maksymalnie 100 zł bez względu na długość postoju powyżej doby w czasie przedłużonego weekendu.

Dojazd własnym samochodem pozwala na komfortowe, niezawodne i ekonomiczne dotarcie na lotnisko. Parking P1 znajduje się w bliskim sąsiedztwie terminala, co ułatwia dotarcie do budynku, szczególnie gdy towarzyszą nam dzieci, a w ręku niesiemy ciężkie bagaże.

– To już kolejna promocja na ceny parkingów, jaką Lotnisko Chopina oferuje swoim pasażerom w okresach sprzyjających wypoczynkowi i turystyce. Mogę zdradzić, że już planujemy kolejne akcje specjalne dla osób pragnących pozostawić pojazd w pobliżu terminala na okres wyjazdu wakacyjnego – zapowiada Małgorzata Broniarek, zastępca dyrektora Biura Handlowego.

Źródło / Autor: Lotnisko Chopina

Zdjęcie: Lotnisko Chopina

Autor: Redakcja Lotnictwo Cywilne

Redakcja Lotnictwo Cywilne