Kategorie
Szybki news

Wizz Air przedstawia mobilną wersję strony internetowej

Wizz Air logo

Wizz Air, największy niskokosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłosił uruchomienie nowej strony internetowej, zoptymalizowanej dla urządzeń mobilnych, która będzie stanowiła uzupełnienie dla obecnego serwisu oraz aplikacji na urządzenia Apple i Android.

„Nasze analizy wskazują, iż klienci Wizz Air co raz częściej korzystają z urządzeń mobilnych w celu wyszukania i zarezerwowania lotów. Dzięki nowej, mobilnej stronie internetowej, proces ten stanie się teraz znacznie łatwiejszy”, powiedział Johan Eidhagen, Dyrektor ds. marketingu i marki w Wizz Air. „Pierwsze zmiany skupiają się wokół najbardziej popularnych opcji przy dokonywaniu rezerwacji. W nadchodzących tygodniach usprawnimy funkcję odprawy i inne usługi”.

Strona mobilna – m.wizzair.com – została uruchomiona w poniedziałek i można się z nią połączyć za pomocą przeglądarek internetowych w urządzeniach mobilnych. Większość klientów WIZZ korzysta z dedykowanych aplikacji na platformach iOS i Android. Niemniej jednak niewielka grupa nadal używa przeglądarek internetowych. Teraz będą oni mogli cieszyć się zoptymalizowaną stroną internetową, która poza zwiększoną funkcjonalnością, będzie dostępna w ośmiu językach.

„W ostatnim czasie zauważyliśmy znaczny wzrost liczby odwiedzających stronę WIZZ, korzystających z urządzeń mobilnych – wybraliśmy więc odpowiedni moment na wprowadzenie zwiększonej funkcjonalności”, powiedział Eidhagen. „Nasi klienci zawsze z entuzjazmem podchodzą do nowo udostępnianych narzędzi, które sprawiają, iż korzystanie z usług WIZZ staje się jeszcze prostsze. Właśnie takie możliwości daje im teraz nowa wersja strony internetowej”.

Źródło / Autor: Wizz Air

Autor: Redakcja Świat

Redakcja Świat