Kategorie
Lotnictwo cywilne

Odkryj Amerykę! – Specjalna promocja LOT-u na rejsy do USA i Kanady

lot-logo

Planujesz krótki jesienny wypad czy dłuższy zimowy urlop za oceanem? LOT przygotował specjalną ofertę na rejsy do Nowego Jorku, Chicago. Tylko do 31 maja bilety w specjalnej promocji można kupić już od 1799 PLN.

Promocyjnymi cenami objęte są bilety na rejsy do 31 marca 2016 roku w klasach LOT Economy i LOT Premium Economy, zakupione na lot.com, poprzez aplikację mobilną oraz w pozostałych kanałach sprzedaży. Bilet w dwie strony na trasie Warszawa – Nowy Jork kosztuje od 1799 PLN, Warszawa – Chicago i Warszawa – Toronto od 1899 PLN.

LOT realizuje codzienne rejsy do Stanów Zjednoczonych i Kanady oferując najkrótszą i najwygodniejszą podróż za ocean w Polski i Europy Centralnej. Wszystkie rejsy dalekodystansowe obsługiwane są najnowocześniejszymi samolotami świata – Boeingami 787 Dreamliner.

LOT oferuje na ich pokładzie trzy wyjątkowe klasy podróży – LOT Business Class z rozkładanymi do pozycji płaskiego łóżka fotelami i restauracyjnym serwisem; LOT Premium Economy Class z szerokimi i przestronnymi fotelami oraz bogatym menu i komfortową klasę LOT Economy. Niezależnie od klasy wszyscy pasażerowie mają do dyspozycji osobiste ekrany z systemem rozrywki, który umili każdą podróż za ocean.

Źródło / Autor: PLL LOT

Autor: Redakcja Lotnictwo Cywilne

Redakcja Lotnictwo Cywilne