Kategorie
Tematy tygodnia

Lotnisko Modlin: 3-milionowy pasażer Ryanaira

_DSC0534

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce, ogłosiła dziś (9 kwietnia), że przewiozła już 3 miliony pasażerów w z/do Lotniska Warszawa/Modlin i ogłasza rozkład połączeń na zimę 2015.
3 milionowym pasażerem Ryanaira w Modlinie została Iwona Zawadzka, która leciała do Dublina. Pani Iwona dostała voucher na lot w dwie strony od Ryanaira oraz torbę upominków firmowych od lotniska. Jestem ogromnie zaskoczona i podekscytowana, nie spodziewałam się! To bardzo miła niespodzianka. Dzisiaj lecę stąd do Dublina gdzie mieszkam, pracuję i studiuję. Teraz byłam z wizytą u rodziny na święta. Uwielbiam to lotnisko, jest małe i dzięki temu trudno się zgubić, latam stąd 10-15 razy w roku – skomentowała uradowana pasażerka.

Katarzyna Gaborec-McEvoy z Ryanair powiedziała w Modlinie:
Chcielibyśmy bardzo pogratulować Lotnisku Warszawa/Modlin, ponieważ właśnie dzisiaj został tu odprawiony 3 milionowy pasażer linii Ryanair. Mam również dziś przyjemność ogłosić uruchomienie siatki połączeń na zimę z 5 nowymi trasami do Kolonii, Kopenhagi, Aten, Lizbony i Alicante oraz zwiększoną czestotliwość lotów do Londynu, Rzymu i Madrytu co zapewni 3 miliony pasażerów rocznie.
Jest nam niezmiernie miło podarować Pani Iwonie Zawadzkiej bilety na przeloty w dwie strony.
Aby uczcić dynamiczny rozwój Lotniska Warszawa/Modlin ogłaszamy promocję na bilety z Modlina, które można kupić w bardzo niskich cenach, rozpoczynających się już od 19 zł (włączając podatki i opłaty) na podróż do/z Gdańska i Wrocławia w kwietniu i maju 2015 r. Zachęcamy do zarezerwowania lotów jak najszybciej, na stronie internetowej www.ryanair.com, ponieważ oferta będzie dostępna tylko do poniedziałku (13 kwietnia).

Źródło / Autor: Ryanair
Zdjęcie: Ryanair

Autor: Redakcja Świat

Redakcja Świat