Kategorie
Szybki news

Szybki news: Port Lotniczy Łódź na Speed Business Mixer

lodz speed busines mixer

Dnia 19 marca 2015 r. w Fabryce Grohmana odbyła się druga edycja Speed Business Mixer Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Port Lotniczy Łódź jako jeden z głównych Partnerów wydarzenia miał możliwość oficjalnie zaprezentować nową ofertę lotów do Monachium i Amsterdamu, która jest bardzo atrakcyjną propozycją dla biznesu z Łodzi i regionu.

Business Mixer to jedna z największych w Polsce imprez skupiających lokalnych menedżerów reprezentujących setki firm. Tegoroczna edycja imprezy przyciągnęła ponad 300 gości z 200 firm wielu branż (m. in. budownictwo, HR, logistyka, IT, BPO, produkcja, kancelarie prawne, firmy doradcze oraz instytucje biznesowe z Łodzi). Każdy uczestnik wziął udział w serii bezpośrednich spotkań wraz z innymi przedsiębiorcami przy okrągłych stolikach. Była to doskonała okazja do zaprezentowania działalności swojej firmy, nawiązania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń.

Oferta dwóch lotów dziennie do Monachium oraz nowego połączenia do Amsterdamu spotkała się z życzliwym przyjęciem łódzkiego biznesu, dla którego jest to duże udogodnienie logistyczne, czasowe i finansowe. Połączenia ruszają 29 marca, bilety są w sprzedaży, ceny zaczynają się od 360 zł / os. w dwie strony.

Źródło / Autor: Lotnisko Łódź
Zdjęcie: Lotnisko Łódź

Autor: Redakcja Lotnictwo Cywilne

Redakcja Lotnictwo Cywilne