Kategorie
Tematy tygodnia

Wiosenne nowości w Modlinie

Autor Jacek Chlebowski - Kopia

Terminal pasażerski Lotniska Warszawa/Modlin wzbogacił się o nowe stoisko gastronomiczne: punkt sprzedaży sushi. Pasażerowie mogą nabyć jeden z trzech zestawów: z rybą surową, wędzoną lub mieszany, w cenie 25-29 zł. Codziennie świeże dostawy z Warszawy zapewnia firma cateringowa Sushi Friday. Punkt znajduje się w ogólnodostępnej części terminala. Zakupione zestawy można zabrać ze sobą do samolotu.
Wiosenne nowości na lotnisku:
– Już wkrótce Modlin Coffee powiększy się o dodatkowe, duże pomieszczenie. Właścicielowi zależy aby w swojej kawiarni stworzyć jak najwygodniejsze warunki dla pasażerów i ich dzieci. Nowa część zostanie wyposażona w komfortowe kanapy, stoliki i specjalny kącik dla dzieci. Lokal znajduje się na antresoli, w ogólnodostępnej części terminala.
– Lotnisko finalizuje umowę na dzierżawę terenu przed terminalem pod budowę i zarządzanie całorocznym kontenerowym, piętrowym ogródkiem gastronomicznym ze strefą wypoczynkową. Zgodnie z założeniem, już latem pasażerowie będą mogli skorzystać z nowego barku, również na świeżym powietrzu.
– W trakcie realizacji jest zamówienie kilkudziesięciu zestawów siedzeń dla pasażerów, z przeznaczeniem do strefy zastrzeżonej.
– Najemca saloniku Business Lounge przygotowuje projekty przebudowy i aranżacji wnętrz.
– W niedługim czasie planowane jest uruchomienie małej, ekologicznej parowej myjni samochodowej, która zlokalizowana będzie w okolicy parkingów przy wjeździe na lotnisko.
– Ze względu na bardzo duże zainteresowanie wśród pasażerów ofertą restauracji Best Fly Bar, właściciele już teraz przygotowują projekty powiększenia lokalu. Rozbudowa o część serwującą dania kuchni włoskiej, planowana jest na 2 kwartał tego roku.
– W ciągu trzech miesięcy strefa kontroli bezpieczeństwa powiększona zostanie o nowe, piąte przejście dla pasażerów.

Źródło / Autor: Lotnisko Modlin

Zdjęcie: Lotnisko Modlin

Autor: Redakcja Lotnictwo Cywilne

Redakcja Lotnictwo Cywilne