Kategorie
News Polska

MON: Dzień informacyjny sektora kosmicznego

logo_3ito

19 lutego br. w godz. 10.00 – 14.00, w Klubie Garnizonowym DO RSZ przy ul. Dymińskiej 13 (Cytadela) w Warszawie, Inspektorat Implementacji Innowacyjnych Technologii Obronnych (I3TO) organizuje „Dzień informacyjny sektora kosmicznego”.zdjęcie – Dzień informacyjny sektora kosmicznego
Przedsięwzięcie to ma na celu budowanie świadomości firm i instytucji w zakresie możliwości wynikających z przystąpienia Polski do Europejskiej Agencji Kosmicznej, aktywizację podmiotów sektora obronnego w obszarze kosmosu oraz zainteresowanie podmiotów spoza sektora obronnego realizacją projektów dual-use lub rozwijających technologie, które mogłyby mieć docelowe zastosowanie także w sektorze obronnym.

Zapraszamy redakcje do uczestnictwa w spotkaniu. Akredytacje prowadzi ppłk Maciej SŁAWIŃSKI drogą elektroniczną. Dane akredytacyjne (nazwa redakcji, imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu i dokumentu tożsamości) proszę przesyłać na adres m.slawinski@wp.mil.pl do dnia 19.02.2015 r. w nieprzekraczalnym terminie do godziny 8.00. Telefon kontaktowy 226-877-544, kom. 887-570-934. Przedstawiciele redakcji proszeni są o stawienie się na godz. 9.30 na biurze przepustek (Cytadela), ul. Dymińska 13, Warszawa.

Program przedsięwzięcia do pobrania z: http://www.i3to.wp.mil.pl/plik/file/Agenda.pdf

Źródło / Autor: MON
Grafika: MON

Autor: Redakcja Polska

Redakcja Polska