Kategorie
Lotnictwo cywilne

Ryanair: Bilety z Warszawy sprzedają się szybko

737-boeing-ryanair

Ryanair, linia lotnicza numer 1 w Polsce, dziś (11 lutego) ogłosiła rekordową sprzedaż biletów na nadchodzący sezon letni na 33 połączeniach, w tym na 8 nowych trasach z Warszawy do Aten, Kopenhagi, Madrytu, Lizbony, Fuerteventury, Glasgow, Gran Canarii i na Teneryfę, co zapewni 2,5 mln klientów rocznie i 2500* miejsc pracy w regionie lotniska Warszawa/Modlin.

Letni rozkład połączeń Ryanaira z lotniska Warszawa/Modlin:

33 połączenia
8 nowych kierunków
Dodatkowe loty na 12 trasach
2,5 mln klientów rocznie
2 500* miejsc pracy “na miejscu” rocznie.

Tego lata polscy klienci mają do wyboru 33 atrakcyjne połączenia z Warszawy. Pasażerowie podróżujący z Ryanair mogą czerpać przyjemność ze wszelkich wprowadzonych dla nich udogodnień, takich jak przydzielane miejsca, druga darmowa mniejsza torba podręczna, zmniejszone opłaty, nowa strona internetowa, nowa aplikacja mobilna i mobilne karty pokładowe oraz oferta dla rodzin Family Extra, jak również dla klienta biznesowego Business Plus.

W 2015 roku Ryanair obchodzi 30-lecie obecności na rynku. W ciągu 30 lat działalności Ryanair stał się największą linią lotniczą w Europie, przewożąc 100 milionów pasażerów rocznie, pomiędzy 30 krajami i oszczędzając klientom ponad 11 mld euro rocznie.

Aby uczcić 30 urodziny i znaczący rozwój w Warszawie, Ryanair ogłasza promocyjną sprzedaż 100 000 biletów na całej siatce połączeń, w cenie zaczynającej sie od 79 zł na podróż w marcu i kwietniu. Bilety będą dostępne w sprzedaży do czwartku (12 lutego), do północy.

8 NOWYCH TRAS Z WARSZAWY NA LATO 2015

Ateny
1 x dziennie
Kopenhaga
1 x dziennie
Fuerteventura
1 x tygodniowo
Glasgow
3 x tygodniowo
Gran Canaria
1 x tygodniowo
Lizbona
2 x tygodniowo
Madryt
5 x tygodniowo
Teneryfa
2 x tygodniowo

W Warszawie, Michael O’Leary z linii lotniczej Ryanair powiedział:

“Ryanair z przyjemnością ogłasza rekordową liczbę rezerwacji lotów z Warszawy, na wszystkich 33 połączeniach, na nadchodzący sezon letni, w tym na 8 nowych trasach do Aten, Kopenhagi, Fuerteventury, Glasgow, Gran Canarii, Lizbony, Madrytu i na Teneryfę co zapewni 2,5 mln klientów i 2 500* miejsc pracy w regionie Mazowsza.

Aby uczcić rekordową liczbę rezerwacji ogłaszamy wielką wyprzedaż 100 000 biletów na całej siatce połączeń, w cenie zaczynającej się od 79 zł na podróż w marcu i kwietniu. Bilety będą dostępne w sprzedaży na naszej stronie internetowej ryanair.com do czwartku (12 lutego), do północy.

Źródło / Autor: Ryanair

Zdjęcie: Ryanair

Autor: Redakcja Lotnictwo Cywilne

Redakcja Lotnictwo Cywilne