Kategorie
Lotnictwo cywilne

LOT najlepszą linią lotniczą na długich dystansach

lot-logo

LOT dzięki głosom internautów został zwycięzcą 11. edycji plebiscytu portalu Pasażer.com „Najlepsza Linia Lotnicza”.
Głosujący wybrali LOT najlepszym przewoźnikiem na połączeniach dalekodystansowych. Natomiast drugim miejscem wyróżniony został w kategoriach Najlepsza Linia Lotnicza na krótkich dystansach oraz Najlepsza Linia Czarterowa. Nagrody wręczono podczas gali portalu w Teatrze Muzycznym w Gdyni.

W głosowaniu wzięło udział ponad 24,5 tysięcy internautów, często podróżujących pasażerów różnych linii lotniczych, którzy swoimi głosami docenili jakość oferowanego produktu oraz możliwości, jakie proponuje LOT.

Serdecznie dziękujemy za oddane głosy i zaufanie do marki, jaką jest LOT – mówi Krzysztof Moczulski, Dyrektor Biura Rozwoju Produktu PLL LOT. To dla nas wyjątkowe wyróżnienie, gdyż przyznane jest przez naszych pasażerów. Samoloty Dreamliner oraz wysokiej jakości produkt, jaki oferujemy na pokładzie w każdej z trzech klasach to mocne atuty LOT-u. Zapewniamy naszym pasażerom unikatowy komfort i dopracowany w najmniejszych szczegółach serwis na wszystkich długodystansowych rejsach do Ameryki Północnej, Kanady i Chin. Boeingi 787 to najnowocześniejsza flota na polskim niebie, tym bardziej cieszy nas fakt, że pasażerowie docenili wygodę podróżowania na pokładach Dreamlinerów, zwłaszcza w kontekście planowanego przez LOT rozwoju siatki połączeń dalekiego zasięgu od początku 2016 roku – dodaje Krzysztof Moczulski.

To kolejne prestiżowe nagrody dla LOT-u w tym roku. W połowie stycznia 2015 br. LOT został uznany za najlepszą linię lotniczą na trasach krótkiego zasięgu – zdaniem czytelników magazynu Business Traveller Poland. Natomiast w ubiegłym roku linia została wybrana Najlepszą Linią Lotniczą w rejonie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki przez magazyn Frequent Business Traveler. LOT otrzymały także nagrodę dla Najlepszej Linii w Europie Środkowo-Wschodniej brytyjskiej edycji magazynu Business Traveller, a w grudniu w tej samej kategorii nagrodę GT Tested Award.

Źródło / Autor: PLL LOT

Autor: Redakcja Lotnictwo Cywilne

Redakcja Lotnictwo Cywilne