Kategorie
Lotnictwo cywilne

LOT wprowadza kolejne udogodnienie dla swoich pasażerów

Pasażerowie LOT-u kupujący bilety na stronie lot.com, od dziś mogą również w tym samym miejscu wynająć swój ulubiony samochód. LOT rozpoczął współpracę z jednym z najpopularniejszych serwisów pośredniczących w wynajmie samochodów – CarTrawler. Nowa usługa to najlepszy sposób na znalezienie ulubionego auta. Dzięki CarTrawler pasażerowie LOT-u mają większy wybór firm wynajmujących samochody, a co za tym idzie szeroki wybór marek i modeli, niezależnie od tego, w którym momencie decydują się na wynajem. To kolejny serwis udostępniony pasażerom LOT-u wzbogacający ofertę już dostępnych usług „a la carte”.

Klienci LOT-u mogą zarezerwować wybrany samochód zarówno poprzez stronę lot.com, jak i wpisując w przeglądarce bezpośredni adres działającego pod markami LOT-u i CarTrawler serwisu cars.lot.com. Współpraca obu firm daje pasażerom LOT-u dostęp do usług ponad 1 300 wiodących i niezależnych agentów wynajmujących samochody w obrębie ponad 30 000 lotnisk i miast w 174 krajach!

„Dzięki współpracy między globalnymi firmami takimi jak LOT i CarTrawler, pasażerowie mogą dziś zaprojektować swoją podróż zgodnie ze swoimi preferencjami, od A do Z, w prosty i wygodny sposób rezerwując poszczególne jej elementy w jednym miejscu. Wprowadzenie oferty wynajmu samochodów to kolejny krok LOT-u, by stać się kompleksowym dostawcą usług związanych z podróżowaniem, oferującym właściwe, spersonalizowane produkty i usługi we właściwym czasie” – mówi Magali Olive, Dyrektor ds. Dodatkowych Przychodów i Programów Lojalnościowych.

„Światowe szacunki w 2014 roku wyceniły dodatkowe przychody linii lotniczych na 49,9 miliardów dolarów. Bez wątpienia wynajem samochodów to jedna z najważniejszych usług dodatkowych składających się na ten wynik. Linie lotnicze, które oferują pasażerom usługi spełniające ich dodatkowe oczekiwania i potrzeby, będą nie tylko zwiększać swoje dodatkowe przychody, ale także zyskają większą lojalność swoich klientów. Naukowe podejście CarTrawler do przewidywania potrzeb pasażerów pomoże zmaksymalizować potencjał wynajmu samochodów na całej sieci połączeń LOT-u” – mówi Michael Cunningham, Chief Operations Officer, CarTrawler.

Wynajem samochodów to kolejna dodatkowa usługa LOT-u, mająca na celu realizację oczekiwań i potrzeb pasażerów. Na lot.com klienci LOT-u kupując bilet już dziś mogą wykupić także dodatkowe ubezpieczenie, czy zarezerwować pokój w hotelu. Wszystkie dodatkowe usługi LOT oferuje we współpracy ze znanymi i zaufanymi partnerami.

Źródło / Autor: PLL LOT

Autor: Redakcja Lotnictwo Cywilne

Redakcja Lotnictwo Cywilne