Kategorie
Lotnictwo cywilne

Lotnisko Łódź: Wakacyjna oferta 2015

lato lodz

Biura podróży Rainbow Tours, Alfa Star, Bee Free, Neckermann, Sun&Fun Holidays, TUI, Wezyr Holidays, Itaka, Grecos Holiday, Exim Tours prowadzą sprzedaż wakacyjnych wycieczek z wylotem z Łodzi na sezon 2015. W ofertach tych, oprócz proponowanych wcześniej kierunków, pojawiły się nowości takie jak Korfu i Warna.

Na dzisiejszej konferencji prasowej do kupna ofert z wylotem z Łodzi zachęcała Pani Izabela Helman, kierownik biura podróży Neckermann, oddział w Łodzi oraz Pan Radomir Świderski, rzecznik prasowy biura Rainbow Tours.

Bułgaria to kierunek, który przeżywa swój wielki renesans. To jeden z najchętniej wybieranych miejsc wypoczynku, szczególnie wśród rodzin z dziećmi. Szerokie, piaszczyste plaże, krótki przelot i przede wszystkim bardzo dobry stosunek ceny do jakości to najczęściej podkreślane przez klientów atuty tego kierunku. Biuro podróży Neckermann jest liderem w organizacji wypoczynku nad czarnomorskie wybrzeże. Jako jedyny oferuje wyloty z Łodzi do Varny (co tydzień od 29.06 do 07.09.2015, w każdy poniedziałek).

Górzyste Korfu, które znaleźć można w ofercie Rainbow Tours i Itaki, to najbardziej zielona z wysp greckich. Mnogość kolorów, przepiękne plaże, urwiste klify, cudowne stare miasto w stolicy oraz mnóstwo słońca sprawiają, że to idealne miejsce na udane i niezapomniane wakacje. Pierwszy wylot z Łodzi na Korfu planowany jest 9 czerwca.

Pierwszy rejs czarterowy planowany jest na 29 maja i będzie to Grecja – Zakynthos oferowana przez biura podróży Grecos Holiday, Itaka i Rainbow Tours. W sezonie 2015 z Łodzi na wakacje można polecieć do Grecji, Bułgarii, Turcji, Tunezji, Egiptu.

Leć na wakacje z lotniska położonego tylko 6 km od centrum Łodzi. Oszczędź czas i pieniądze, skorzystaj z licznych zniżek dla pasażerów lotów wakacyjnych. Zniżki są dostępne na lotniskowy parking, dojazd taksówką, zakupy w sklepach wolnocłowych i restauracjach.

Oferty z wylotem z Łodzi dostępne u największych touroperatorów oraz kilkudziesięciu biurach podróży. Planując wakacje zawsze pytaj o oferty z wylotem z Łodzi. W 2014 roku zaufało nam prawie 20 000 wczasowiczów!
Źródło / Autor: Lotnisko Łódź
Zdjęcie: Lotnisko Łódź

Autor: Redakcja Lotnictwo Cywilne

Redakcja Lotnictwo Cywilne