Kategorie
Lotnictwo cywilne

airberlin wyróżnione nagrodami Business Traveller Poland

Christoph Horak

Magazyn Business Traveller Poland nagrodził niemieckie linie lotnicze airberlin dwiema nagrodami. W kategorii „Najlepsza Klasa Ekonomiczna 2014” airberlin uplasowały się na drugim miejscu, zaś w kategorii „Najlepsza Linia Lotnicza na Krótkich Dystansach 2014” te drugie największe linie lotnicze w Niemczech zajęły trzecią pozycję.

W corocznym rankingu polskiego wydania magazynu Business Traveller nagradzane są m.in. porty lotnicze, sieci hotelowe oraz linie lotnicze. W ankiecie biorą udział polscy biznesmeni, jak również osoby latające regularnie, czy managerowie biur podróży. Rozdanie nagród miało miejsce podczas gali organizowanej w połowie stycznia w Warszawie, na którą zaproszeni zostali przedstawiciele branży lotniczej i podróżniczej.

„Cieszymy się ogromnie z obu przyznanych nam nagród. Są to pierwsze wyróżnienia, które linie airberlin otrzymały w Polsce. Cieszy nas szczególnie fakt, że polscy biznesmeni tak dobrze przyjęli produkty oraz połączenia lotnicze oferowane przez airberlin. Możliwość połączenia z węzłem komunikacyjnym w Berlinie ma ogromne znaczenie, ponieważ pozwala dotrzeć do wszystkich ważnych destynacji na świecie”, powiedział Christoph Horak, country manager na Polskę linii airberlin. Nagrody te będą stanowić dla airberlin motywację, by dalej doskonalić jakość naszych produktów.

Źródło / Autor: airberlin

Zdjęcie: airberlin

Autor: Redakcja Lotnictwo Cywilne

Redakcja Lotnictwo Cywilne