2 miliony pasażerów Wizz Air na trasie Gdańsk-Londyn Luton

Wizz Air, największy niskokosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej*, świętuje przewiezienie 2-milionowego pasażera podróżującego na trasie Londyn Luton – Gdańsk. Pani Celina Zielińska przyleciała samolotem linii Wizz Air wraz z rodziną. Dla 2-milionej pasażerki był to lot pełen wrażeń nie tylko ze względu na wyjątkowe wyróżnienie. Lot z Londynu Luton z powodu utrzymującej się mgły w Gdańsku, został przekierowany na inne lotnisko. W finale jednak Wizz Air zadbał o to, by wszyscy pasażerowie lotu podróż zakończyli w porcie im. Lecha Wałęsy. Na lotnisku przedstawiciele linii Wizz Air oraz Portu Lotniczego Gdańsk wręczyli pasażerce voucher na loty Wizz Air oraz pamiątkowy model samolotu Airbus A320 w barwach przewoźnika.
„Do Wielkiej Brytanii poleciałam odwiedzić córkę. Był to mój pierwszy lot liniami Wizz Air, który na pewno pozostanie w pamięci. Mam nadzieję, że już niedługo nadarzy się okazja, by powrócić na pokład Wizz Air, na przykład wykorzystując fantastyczny prezent w postaci vouchera”, powiedziała Celina Zielińska.
Tomasz Kloskowski, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy, powiedział: „W zeszły piątek 21 listopada 2014 Port Lotniczy Gdańsk świętował przekroczenie liczby 3 milionów pasażerów obsłużonych w ciągu roku. Ten sukces zawdzięczamy również
w olbrzymiej mierze pasażerom linii Wizz Air. Dwa miliony pasażerów Wizz Air oraz doskonała siatka połączeń z Gdańska to najlepszy dowód, jak ważnym graczem jest ten przewoźnik na pomorskim rynku lotniczym”.
Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air, powiedział: „Mamy ogromną przyjemność powitać 2-milionowego pasażera na trasie Gdańsk-Londyn Luton. Głównym celem Wizz Air w Polsce jest dostarczanie doskonałej jakości usług i niskich cen biletów lotniczych, ku zadowoleniu i satysfakcji pasażerów takich jak pani Celina Zielińska. 2-milionowy pasażer Wizz Air to także okazja do podziękowania lotnisku w Gdańsku za profesjonalizm i zaangażowanie. Pasażerom Wizz Air przypominamy, że teraz z Gdańska oferujemy w sumie aż 27 połączeń w cenach już od 39 zł**”.
Wizz Air oferuje 27 międzynarodowych, niskokosztowych połączeń z Gdańska. W sumie przewoźnik obsługuje 90 tras z siedmiu polskich lotnisk. Wizz Air nieustannie rozwija swoją siatkę połączeń z Polski, w tym także w północnej części kraju, uruchamiając loty na nowych trasach. W 2015 roku pasażerowie z Gdańska będą mogli latać na nowych trasach do Molde w Norwegii i Frankfurtu Hahn w Niemczech.
WIZ_2 miliony pasazerow Wizz Air
Źródło / Autor: Wizz Air
Zdjęcie: Wizz Air