LOT partnerem Booking.com – znanego na całym świecie portalu rezerwacji noclegów

Rezerwowanie lotów wraz z hotelami jest teraz jeszcze prostsze i wygodniejsze. LOT – linia latająca do ponad 40 miejsc na całym świecie oraz globalny portal Booking.com wprowadzają usługę rezerwacji noclegów dla swoich klientów. Teraz wystarczą dwa kliknięcia!

Partnerstwo LOT i Booking.com oferuje szeroki zakres możliwości zakwaterowania, od hoteli ekonomicznych typu boutique po wille i apartamenty we wszystkich destynacjach, gdzie latają samoloty LOT-u oraz wielu innych miastach.

Wspólna strona pozwala zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale i czas na poszukiwania hotelu, a dodatkowo zapewnia najlepszą ofertę dla klientów LOT-u, dzięki możliwościom Booking.com – lidera w oferowaniu najlepszych dostępnych cen.

Dostęp do bazy hoteli można uzyskać przez stronę główną lot.com lub wpisując w przeglądarce adres: hotels.lot.com.

Klienci LOT-u dokonujący rezerwacji noclegów na lot.com zyskują:

Oszczędność czasu i pieniędzy, ponieważ wybierają wśród najlepszych dostępnych ofert cenowych.
Wszystkie rezerwacje i finalną cenę nie obarczone żadnymi dodatkowymi opłatam.
Gwarancję, swobodę i elastyczności przy zarządzaniu swoimi rezerwacjami – bezpłatna anulacja w większości hoteli.
24 godzinną dostępność rezerwacji on-line.
Wygodę – płatność dokonywana jest w dniu przyjazdu nie w trakcie zakładania rezerwacji.

W ciągu najbliższych miesięcy współpraca między firmami da klientom jeszcze więcej korzyści – między innymi poprzez integrację z programem lojalnościowym.

„Współpraca obu globalnych marek, LOT-u i Booking.com, znacznie ułatwi naszym klientom proces rezerwacji podróży. Wprowadzenie propozycji hoteli jest dla LOT-u kolejnym krokiem ku kompleksowej ofercie zapewniającej klientom odpowiednie produkty i usługi we właściwym czasie i w prosty sposób, aby podnieść jakość ich podróży” – powiedziała Magali Olive, dyrektor Biura Dodatkowych Przychodów i Programów Lojalnościowych w PLL LOT.

„Celem Booking.com jest pomoc podróżującym zarówno w celach turystycznych jak i biznesowych, w prostym odkrywaniu, rezerwowaniu i czerpaniu przyjemności z najlepszych na świecie hoteli i innych obiektów, bez względu na budżet. Cieszymy się na współpracę z LOT i dynamiczny wzrost rezerwacji noclegów poprzez naszą wspólną stronę.” – powiedział Bryan Batista, kierownik ds. Partnerstw Strategicznych Booking.com.

Źródło / Autor: LOT