Ryanair – zimowa promocja na narty

Ryanair, ulubiona Tania linia lotnicza Europy, wczoraj (17 listopada) ogłosiła wyprzedaż na noworoczne wypady narciarskie. Z Krakowa i Warszawy do Mediolanu – Bergamo już od 88 zł (podróż w styczniu, lutym i marcu).

Klienci Ryanaira mogą wybierać spośród 6 lotów z Warszawy i 7 z Krakowa na zimę do Mediolanu – Bergamo i cieszyć się przyjemną podróżą, jako że wprowadziliśmy wiele udogodnień takich jak: numerowane miejsca, druga darmowa torba podręczna, obniżone opłaty, nowa strona internetowa i nowa aplikacja mobilna z mobilnymi kartami pokładowymi i nasz pakiet usług: dla rodzin Family Extra oraz dla biznesu: Business Plus. Wszystko to sprawia, że Ryanair jest idealną opcją na wypad zimowy dla narciarzy.

Zimowa oferta jest dostępna na stronie Ryanair.com do północy w środę (10 grudnia). Zachęcamy do jak najszybszego rezerwowania, jako że bilety w tak niesamowicie niskich cenach będą szybko wyprzedane.

Robin Kiely z Ryanair powiedział:
“Ryanair po raz kolejny zabierze polskich narciarzy na stoki w najniższych cenach w 2015 r. dzięki super ofercie zimowej wyjazdu na narty do Mediolanu Bergamo w cenach rozpoczynających się od 88 zł w jedną stronę, na podróż w styczniu, lutym i marcu.

Klienci Ryanaira mogą wybierać spośród 6 lotów z Warszawy i 7 z Krakowa na zimę do Mediolanu – Bergamo, ale zachęcamy do pośpiechu, jako że bilety w tak atrakcyjnych cenach są dostępne tylko przed północą w środę (10 grudnia), w zależności od dostępności. Ryanair – Zimowe Loty. To proste”.

SNOW-FARES-MADE-SIMPLE

Źródło / Autor: Ryanair

Zdjęcie: Ryanair