Modlin: nowy kierunek!

Dzisiaj (29.10.2014 r.) Ryanair ogłosił nowe połączenie z Lotniska Warszawa/Modlin do Kopenhagi. Nowy kierunek będzie dostępny od 26 marca 2015 r. 1 raz dziennie, 7 dni w tygodniu. Kopenhaga to nowa stolica na europejskiej mapie tras przewoźnika, a połączenie z Warszawą/Modlin startuje jako jedno z pierwszych.
„Niecały miesiąc temu ogłosiliśmy nowe połączenia do Aten i Lizbony, w zeszłym tygodniu uruchomiliśmy bazę operacyjną z dwoma samolotami, dzisiaj Ryanair dodał codzienne loty do Kopenhagi, do tego zbliżający się sezon zimowy zapowiada się jeszcze goręcej niż tegoroczne lato. Już jutro odbędą się pierwsze loty na Wyspy Kanaryjskie i do Madrytu, a w całym sezonie zimowym znacząco zwiększy się częstotliwość lotów na prawie wszystkich dotychczasowych trasach – dobrym wiadomościom nie ma końca!” – cieszy się Prezes Spółki, Piotr Okienczyc
„Lotnisko nie zwalnia tempa. Połączenie z Kopenhagą to świetna wiadomość dla pasażerów zarówno turystycznych jak i biznesowych. Lotnisko w Kopenhadze to jeden z najatrakcyjniejszych portów przesiadkowych w Europie, posiada ogromną ofertę lotów, również na trasach międzykontynentalnych” – podsumowuje Wiceprezes Spółki, Marcin Danił.
„Z okazji uruchomienia nowego połączenia do Kopenhagi z Lotniska Warszawa/Modlin, ogłaszamy wyprzedaż 100 000 biletów na trasach europejskich, zaczynających się już od 84 zł na podróż w listopadzie, grudniu i styczniu. Ponadto Ryanair ogłasza wyprzedaż biletów na loty z Warszawy do Gdańska i Wrocławia w cenach rozpoczynających się od 19 zł na podróż od listopada 2014 r. do stycznia 2015 r.. Zachęcamy do rezerwowania lotów jak najszybciej, ponieważ oferta będzie dostępna tylko do środy (5 listopada), do północy” – ogłasza Klaudia Kałążna, Menedżer ds. Marketingu Ryanaira.
Nowości LATO 2015 r.

33 kierunki z Lotniska Warszawa/Modlin,
3 nowe kierunki: Ateny, Lizbona, Kopenhaga
160 lotów tygodniowo,
2,5 mln pax rocznie.

Źródło / Autor: Lotnisko Modlin

Zdjęcie: Lotnisko Modlin