Lotnisko Katowice: Business Lounge w terminalu A

Na hali odlotów terminalu pasażerskiego A Katowice Airport został otwarty salonik Business Lounge. Przygotowany został dla osób podróżujących poza strefę Schengen.
Salonik otwarty jest 7 dni w tygodniu w godzinach od 04:00 do 20:00. Klienci saloniku w oczekiwaniu na odlot mogą skorzystać z szerokiej oferty gorących i zimnych napojów, w tym również wyselekcjonowanych napojów alkoholowych oraz słodkich i zimnych przekąsek.
Dodatkowo do ich dyspozycji został oddany: bezpłatny Internet, telewizja, prasa krajowa i zagraniczna oraz urządzenia biurowe.
Gwarancje najwyższej jakości usług w Business Lounge oraz przyjemną atmosferę zapewnia wysoko wykwalifikowany personel, który przeszedł szkolenia w warszawskiej Europejskiej Akademii Dyplomacji.
Business Lounge w terminalu pasażerskim A dostępny jest bezpłatnie dla posiadaczy karty Dinners Club, Priority Pass, Airport Angel i Citybank („Korzyści i przywileje”) oraz abonentów programu Premium Card Katowice Airport.
Istnieje także możliwość wykupienie jednorazowego skorzystania z saloniku Business Lounge w kwocie 60 zł netto (posiadacze karty programu Star Alliance 45 zł netto), zarówno poprzez system rezerwacyjny na stronie internetowej pyrzowickiego lotniska, jak i w trakcie rezerwacji biletu linii lotniczej Wizz Air na rejsy do krajów strefy Non-Schengen z Katowice Airport.

2014.09.16_news_www

Źródło / Autor: Lotnisko Katowice

Zdjęcie: Lotnisko Katowice