Ze stolicy polskiego wina do grodu Kraka – rusza sprzedaż na rejsy Eurolotu

Polska regionalna linia lotnicza Eurolot wprowadza dzisiaj do sprzedaży w systemie rezerwacyjnym swoją nową trasę z portu w Zielonej Górze/Babimoście do Krakowa. Rejsy pomiędzy tymi miastami będą wykonywane przez 9 kolejnych tygodni, w okresie od września do połowy listopada 2014 roku. Pierwszy lot na tej trasie zaplanowano na 19 września.

78 miejscami na pokładzie wystartuje do Zielonej Góry o godzinie 14:25, a powrót do Krakowa zaplanowano o godz. 15:55. Z początkiem sezonu zimowego, dokładnie od 30 października br., Eurolot będzie wykonywał loty na tej trasie w każdy czwartek. Według rozkładu pasażerowie wylecą ze stolicy Małopolski do portu w Zielonej Górze o godz. 16:05, a powrót do Krakowa przewidziany jest o godz. 17:30.

Z satysfakcją przyjęliśmy wiadomość, że nasza oferta okazała się najkorzystniejsza w przetargu województwa lubuskiego na promocję regionu, poprzez wsparcie połączenia z Zielonej Góry do Krakowa. Dla naszych linii to dobra wiadomość – samoloty w barwach Eurolotu będą operować z kolejnego polskiego regionalnego lotniska. Dzięki współpracy z regionem możemy zaproponować naszym pasażerom bezpośredni, szybki i wygodny lot między dwoma oddalonymi od siebie polskimi miastami – mówi Mateusz Kokosiński, Dyrektor Handlowy Eurolot SA.

Bilety będą dostępne w sprzedaży w cenie 99 złotych w jedną stronę na stronie internetowej www.eurolot.com, za pośrednictwem Call Center przewoźnika oraz u agentów sprzedaży.

Przypomnijmy, że oferta Eurolotu została wybrana w połowie sierpnia br. przez Urząd Marszałkowski województwa lubuskiego w przetargu „Zakup do celów promocyjnych bloku miejsc w każdym rejsie realizowanym w połączeniu lotniczym Portu Lotniczego Zielona Góra/Babimost z Portem Lotniczym Kraków/Balice”.
Źródło / Autor: Eurolot