Łódź: Bilety już w sprzedaży!

Od 12 sierpnia w sprzedaży dostępne są bilety lotnicze linii 4You Airlines na trasy z Łodzi do Paryża, Rzymu, Barcelony, Mediolanu, Brukseli, Tel Avivu, Dortmundu i Londynu Luton. Oferta dostępna jest za pośrednictwem strony internetowej www.4youairlines.com oraz telefonicznego centrum obsługi czynnego codziennie od 8.00 do 20.00.

Płatności można dokonać zarówno przelewem jak i przy pomocy kart płatniczych. Do wszystkich rezerwacji dokonanych w ciągu pierwszych dwóch tygodni linia oferuje bezpłatne ubezpieczenie oraz zwiększony do 20 kg limit bagażu rejestrowanego. Pierwsze 7 000 biletów 4You Airlines linia oferuje w atrakcyjnej cenie 47 zł w jedną strone (ze wszystkimi opłatami, bagażem do 20 kg oraz ubezpieczeniem podróżnym).

Celem jaki stawia przed sobą 4You Airlines, jest przybliżenie świata pasażerom w bezpieczny i konkurencyjny sposób. Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta, stanowiła odpowiedź na potrzeby jak największej grupy podróżujących. Dlatego firma rozpoczęła pracę nad nową siatką połączeń na sezon wiosna/lato 2015, w ramach której planowane jest zwiększenie dostępnych kierunków podróży – mówi Michał Mikołajczak, Wiceprezes Zarządu 4You Airlines.

4You Airlines jest firmą, która dynamicznie się rozwija. Swoją działalność rozpoczęła od obsługi połączeń czarterowych, dedykowanych polskim touroperatorom. Teraz swoje usługi świadczy również klientom indywidualnym, gwarantując połączenia do 8 najpopularniejszych miast w Europie, w bardzo atrakcyjnych, a tym samym konkurencyjnych na polskim rynku cenach. W dalszych planach rozwoju firma stawia na rozbudowę siatki połączeń, poprzez dodawanie kolejnych atrakcyjnych destynacji. W 2015 roku 4You Airlines planuje zwiększyć liczbę samolotów, co pozwoli na zaoferowanie tanich przelotów z kolejnych portów lotniczych w kraju.

BiletyWSP640

Źródło / Autor: Lotnisko Łódź

Zdjęcie: Lotnisko Łódź