Ulubieńcy na pokładzie samolotów airberlin

Wielu pasażerów airberlin nastraja się na swój letni urlop już na pokładzie samolotu airberlin i relaksuje się podczas lotu oglądając swoje ulubione filmy i seriale, słuchając ulubionego wykonawcy lub delektując się wybranymi przekąskami i napojami.

Zestawienie trendów na lato 2014:

Na połączeniach długodystansowych pasażerowie mogą wybierać spośród 250- godzinnej oferty systemu rozrywki pokładowej. Ulubionym filmem na pokładzie samolotów airberlin była w pierwszej połowie 2014 r. tragikomedia Woody’ego Allena „Blue Jasmine”. Do aktualnych hitów zaliczają się natomiast takie filmy, jak „Zniewolony. 12 Years a Slave“, „Witaj w klubie’“, „American Hustle“ i „Grawitacja“. airberlin rozszerzyła także swoją ofertę filmów wielojęzycznych i oferuje 25 produkcji dostępnych co najmniej w niemieckiej, angielskiej i francuskiej wersji językowej. Wiele z nich dostępnych jest także w języku hiszpańskim.

Wśród seriali telewizyjnych największą popularnością wśród pasażerów airberlin cieszy się sitcom „Teoria wielkiego podrywu”. Pierwsze miejsce wśród najbardziej lubianych albumów muzycznych dzieli między sobą dwóch bardzo różnych wykonawców: album „True“ szwedzkiego DJa Avicii jest równie często odsłuchiwany jak album „The Best of Simon & Garfunkel“.

Najpopularniejszą grą na pokładzie samolotów airberlin jest powszechnie znany pasjans. Ze wszystkich oferowanych w sklepie pokładowym artykułów największą popularnością cieszą się obecnie perfumy „Sun” Jil Sander.

Na trzech pierwszych miejscach wśród napojów bezalkoholowych znajduje się woda mineralna, cola i sok pomarańczowy. Na kolejnym miejscu uplasował się natomiast sok pomidorowy, którego airberlin serwuje rocznie ok. 670 tys. litrów. Na pierwszym miejscu wśród napojów alkoholowych w klasie ekonomicznej znajduje się piwo, za którym na kolejnych miejscach znalazły się wino musujące i białe wino. W klasie biznes pasażerowie airberlin wybierają natomiast najczęściej szampana i różowe wino marki Sansibar.

Na połączeniach krótko- i średniodystansowych pasażerowie mają bezpłatnie do wyboru słodką lub słoną przekąsk­ę. Większość podróżnych sięga po wariant słony. Najpopularniejszym daniem dla smakosza na pokładzie samolotów airberlin jest kiełbasa w sosie z curry. Ulubionym daniem dla dzieci są natomiast panierowane kawałki kurczaka, które można zamówić podczas rezerwacji lotów trwających co najmniej 60 minut. Zamówień posiłków dla połączeń krótko- i średniodystansowych można dokonywać do 24 godzin, a dla połączeń długodystansowych do 48 godzin przed wylotem na stronie internetowej airberlin.com, w biurze podróży lub przez całą dobę w Centrum Obsługi pod numerem telefonu 00800 49 11 386 (bezpłatnie).

Źródło / Autor: airberli