Wizz Air rozpoczął loty z Polski na greckie wyspy

Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej*, 21 czerwca zainaugurowała połączenia z Lotniska Chopina w Warszawie do Grecji. Loty na trasach do Heraklionu i Korfu będą odbywać się raz w tygodniu, w soboty, a bilety na nie rezerwować można na stronie www.wizzair.com już od 119 złotych (Heraklion) oraz od 199 złotych (Korfu). Przewoźnik ma nadzieję, że uruchomione połączenia ułatwią podróżowanie między Polską i Grecją oraz zwiększą dynamikę ruchu turystycznego zarówno na greckie wyspy jak i do polskiej stolicy.

Informacje o lotach:
Z Do Dni lotów Cena lotów od*
Warszawy Korfu soboty PLN 199
Warszawy Heraklionu soboty PLN 119

*cena za bilet w jedną stronę, wliczając podatek
Loty inauguracyjne do Grecji odbyły się 21 czerwca 2014 roku z Lotniska Chopina w Warszawie. Samolot Wizz Air do Herklionu wyleciał z Warszawy ze 147 pasażerami na pokładzie, natomiast w locie do Korfu uczestniczyło 162 podróżnych.

Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air powiedział: Z wielką radością inaugurujemy nowe połączenia w Warszawy na greckie wybrzeże, do Korfu i Heraklionu. Otwierając nowe kierunki, staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów, którzy poszukują atrakcyjnych miejsc letniego wypoczynku. Mamy nadzieję, że dzięki otwarciu tych tras, przyczynimy się spełnienia marzeń podróżnych o idealnych wakacjach. Piaszczyste plaże i zapierające dech w piersiach krajobrazyKorfu i Krety czekają, więc warto juz teraz zarezerować bilety na wizzair.com!
Źródło / Autor: Wizz Air