5 kierunków Ryanair z Bydgoszczy w zimowej siatce połączeń

Ryanair, linie lotnicze Nr 1 w Polsce, dziś (8 maja) ogłaszają rozkład połączeń z Bydgoszczy na zimę 2014r. z 2 dodatkowymi trasami do Glasgow i Dusseldorf u (w sumie 5). Zapewnią obsługę do 200 000 pasażerów rocznie oraz utrzymanie 200* stanowisk pracy „na miejscu”, w rejonie Bydgoszczy.

Zimowy rozład lotów Ryanair z Bydgoszczy przyniesie:

2 dodatkowe trasy: Glasgow i Dusseldorf
5 tras z Bydgoszczy
Wzrost operacji lotniczych do 24 tygodniowo
Ponad 200 000 pasażerów Ryanair p.a. w Bydgoszczy
Utrzymanie ponad 200* stanowisk pracy „na miejscu”, w rejonie lotniska w Bydgoszczy

Aby uczcić ogłoszenie tras zimowych i z dodatkowymi połączeniami do Glasgow i Dusseldorfu, Ryanair oferuje promocyjną sprzedaż na wybranych trasach w cenach zaczynających się od 34 zł na podróż w czerwcu i lipcu. Bilety muszą być zarezerwowane do wtorku, do półnoncy (13 maja). Zimowy rozkład połączeń Ryanair z Bydgoszczy będzie dostępny w sprzedaży na stronie www.ryanair.com od jutra (9 maja).

Katarzyna Gaborec z Ryanair powiedziała:

,,Ryanair z przyjemnością ogłasza rozkład zimowych połączeń z Bydgoszczy – w sumie 5 tras, w tym dodatkowe trasy do Glasgow i Dusseldorfu, które zapewnią około 200 tysięcy pasażerów rocznie i utrzymają ponad 200 * miejsc pracy w rejonie Bydgoszczy.

Aby uczcić nasz rokład połączeń na zimę 2014 roku, ogłaszamy wyprzedaż biletów na wybranych trasach od 34zł na podróż w czerwcu i lipcu. Bilety muszą być zarezerwowane przed północą we wtorek (13 maja). Ponieważ tanie bilety w tych zwariowanych, niskich cenach będą szybko rozchwytywane, zachęcamy pasażerów, aby rezerwowali je natychmiast. Szczegóły na stronie www.ryanair.com.”

bzg ryanair

Źródło / Autor: Lotnisko Bydgoszcz

Zdjęcie: Lotnisko Bydgoszcz