Ryanair ogłasza zimowy rozkład połączeń z Krakowa

Ryanair, linie lotnicze nr 1 w Polsce, dziś (16 kwietnia) ogłaszają rozkład połączeń z Krakowa na zimę 2014 r. ze wzrostem operacji lotniczych o 8%. Zapewnią obsługę do 1 550 000 pasażerów rocznie oraz utrzymanie 1550* stanowisk pracy „na miejscu”, w rejonie Krakowa.

Zimowy rozład lotów Ryanair z Krakowa przyniesie:

21 tras z Krakowa
Wzrost operacji lotniczych z 85 do 93 tygodniowo
Ponad 1 550 000 pasażerów Ryanair p.a. w Krakowie
Utrzymanie ponad 1550* stanowisk pracy „na miejscu”, w rejonie lotniska w Krakowie

Aby uczcić ogłoszenie tras zimowych, Ryanair oferuje promocyjną sprzedaż biletów na przeloty po całej Europie w cenach zaczynających się od 84 zł na podróż w maju, czerwcu i lipcu. Bilety muszą być zarezerwowane do czwartku, do północy (17 kwietnia). Zimowy rozkład połączeń Ryanair z Krakowa będzie dostępny w sprzedaży na stronie www.ryanair.com od jutra (17 kwietnia).

WIĘCEJ LOTÓW Z KRAKOWA
Dublin
9 x tygodniowo
Mediolan
7 x tygodniowo
Bruksela
5 x tygodniowo
Rzym
5 x tygodniowo
Paryż
4 x tygodniowo

W Krakowie Katarzyna Gaborec powiedziała:

,,Ryanair z przyjemnością ogłasza rozkład zimowych połączeń z Krakowa – w sumie 21 tras, w tym zwiększoną liczbę operacji lotniczych na 5 połączeniach, co stanowi 8% wzostu w porównianiu z zeszłorocznym sezonem zimowym, które zapewnia około 1 550 000 pasażerów rocznie i utrzymanie ponad 1550 * miejsc pracy w rejonie Krakowa.

Aby uczcić nasz rokład połączeń na zimę 2014 roku, ogłaszamy wyprzedaż miejsc od 84zł na podróż w maju, czerwcu i lipcu. Bilety muszą być zarezerwowane przed północą w czwartek (17 kwietnia). Ponieważ tanie bilety w tych zwariowanych, niskich cenach będą szybko rozchwytywane, zachęcamy pasażerów, aby rezerwowali je natychmiast. Szczegóły na stronie www.ryanair.com.”

*Badania ACI potwierdzają: na każdy 1 mln pasażerów na międzynarodowych lotniskach utrzymanych jest do 1000 stanowisk pracy ,,na miejscu”.

Kraków Airport

Źródło / Autor: Lotnisko Kraków