Ryanair Nawiązuje Współpracę Z Travelport

Ryanair, ulubiona tania linia lotnicza w Polsce, dziś (11 marca) ogłosił zawarcie współpracy z Travelport, wiodącym dostawcą usług w zakresie dystrybucji i e-commerce dla globalnej branży turystycznej, dzięki której firmy współpracujące z Travelport będą mieć dostęp do niskich cen biletów lotniczych Ryanair i kompleksowej sieci połączeń.

Kombinacja niskich cen, rozległej siatki połączeń Ryanair do dużych i małych lotnisk, jak również wiodący udział w większości rynków turystycznych w Europie, umożliwi Ryanair i Travelport dostarczyć platformę dla podróży biznesowych i pozwoli największym europejskim przedsiębiorstwom zaoszczędzić czas i pieniądze, latając z Ryanair. To znaczące partnerstwo jest następstwem najnowszych osiągnięć technologicznych Travelport, co czyni go idealnym partnerem dla Ryanair, celem dotarcia do branży turystycznej.

Ryanair stale dąży do poprawy i doświadczenia podróży naszych pasażerów i oferty, a partnerstwo z Travelport oraz uruchomienie rezerwacji dla przedsiębiorstw działających w branży turystycznej, są najnowszymi zmianami w programie rozwoju Ryanair, w tym nowego produktu dla klienta biznesowego, który zostanie zaprezentowany latem, wraz z całkowicie odnowioną stroną internetową Ryanair, nową aplikacją na telefon i mobilnymi kartami pokładowymi.

Kenny Jacobs, dyrektor ds. Marketingu z Ryanair, w Londynie, powiedział:

„Partnerstwo z Travelport jest znaczącym wydarzeniem dla Ryanair i dla przedsiębiorstw w całej Europie i poza nią, i to jak będziemy rozwijać naszą działalność. Jako największa linia lotnicza w Europie, przewieziemy ponad 81,5 mln pasażerów w tym roku, na największej sieci tras, łączącej 186 portów lotniczych w 30 krajach.

Więcej niż 22% tych klientów wybrało Ryanair dla podróży służbowych i spodziewamy się, że ten odesetek wzrośnie, przy współpracy, która umożliwi przedsiębiorcom i biurom podróżym na jeszcze większy dostęp do niskich cen i tras Ryanair, zapewniając co roku oszczędność milionów euro w kosztach podróży . „

Kurt Ekert, wiceprezes i dyrektor ds. Handlowych Travelport powiedział:

„Jesteśmy podekscytowani, że największe, tanie linie lotnicze w Europie wybrały Travelport jako swojego partnera i że w pełni możemy zaoferować w nasze wyjątkowe technologie dystrybucji przeznacznone dla branży turystycznej. Cieszymy się na współpracę, której celem jest osiągnięcie ambicji firmy Ryanair i rozszerzenie szerokiego wyboru niskich cen podróży dla klientów biur podróży na całym świecie. „

Źródło / Autor: Ryanair