Wizz Air – zimowy rozkład lotów z Lotniska Chopina w Warszawie

Wizz Air, największy niskokosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej* zaprezentował dziś zimowy rozkład lotów z warszawskiego Lotniska Chopina. Liczba połączeń na trasie Warszawa – Londyn Luton zostanie zwiększona do dwudziestu tygodniowo, natomiast loty do Brukseli-Charleroi i Rzymu-Fiumicino będą realizowane codziennie. W okresie szczytowym, połączenia do Malmo, Mediolanu-Bergamo i Oslo-Torp będą obsługiwane cztery razy w tygodniu.
Wzrost częstotliwości połączeń Wizz Air na najbardziej popularnych trasach z Warszawy:
Destynacja Częstotliwość lotów

Londyn-Luton do 20 lotów tygodniowo

Bruksela-Charleroi codziennie

Rzym-Fiumicino codziennie Malmö 4 loty w tygodniu

Mediolan-Bergamo 4 loty w tygodniu

Oslo-Torp Do 4 lotów w tygodniu

Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air powiedział: „Z wielką przyjemnością prezentujemy zimowy rozkład lotów Wizz Air z warszawskiego Lotniska Chopina na rok 2014. Z satysfakcją informujemy, że zwiększyliśmy w nim częstotliwość lotów na niektórych z najbardziej popularnych tras. Dzięki dodatkowym lotom, jeszcze więcej pasażerów będzie mogło przekonać się o doskonałych usługach i naprawdę niskich cenach oferowanych przez Wizz Air. Bilety na loty z zimowej siatki połączeń są już dostępne w sprzedaży na wizzair.com!”
O Wizz Air
Wizz Air jest największą niskokosztową linią lotniczą w Europie Środkowo-Wschodniej*, której flota składa się z 45 samolotów typu Airbus A320 latających z 19 baz na ponad 300 trasach łączących 96 lokalizacji w 35 krajach. Wizz Air zatrudnia zespół 1.700 ekspertów, którzy dbają o wysoką jakość usług i niski koszt biletów, co uczyniło Wizz Air najpopularniejszą linią lotniczą, wybieraną przez 13.5 miliona pasażerów w 2013 roku*.
*Źródło: Innovata, na podstawie planowanej zdolności do przewozu pasażerów za rok zakończony 31 marca 2013 r. oraz w okresie 6 miesięcy zakończonym 30 września 2013 r. 1. Europa Środkowa Wschodnia traktowana jest jako region składający się z takich państwa jak: Albania, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Estonia, Węgry, Kosowo, Łotwa, Litwa, Macedonia, Mołdawia, Czarnogóra, Polska, Rumunia, Rosja, Serbia, Słowacja, Słowenia i Ukraina.

wizz-air-sharklet

Źródło / Autor: Wizz Air

Zdjęcie: Wizz Air