Katowice Airport – z Wizz Air do Grenoble

Wizz Air, największy nisko kosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej,21 grudnia zainaugurował loty z Katowic do Grenoble (Francja).

Uruchamiając loty pomiędzy Katowicami a Grenoble, Wizz Air rozszerza ofertę regularnych połączeń pomiędzy Polską i Francją. Pierwszy samolot na tej trasie wystartował z Katowic w sobotę, 21 grudnia, z ponad 100 pasażerami na pokładzie. Połączenie z Katowic do Grenoble będzie odbywać się raz w tygodniu; w soboty. Bilety są już dostępne na wizzair.com w cenie od 99 złotych (w jedną stronę, wliczając podatek).

Dni lotów

Godzina wylotu

Ceny od

Sobota

12:15

99 złotych*

 

 

„Jesteśmy podekscytowani uruchomieniem nowego lotu łączącego Polskę z Francją. Dzięki niemu lotnisko w Katowicach może pochwalić się już 24 trasami obsługiwanymi przez Wizz Air. Mamy nadzieję, że tanie połączenie oferowane przez Wizz Air pobudzi rozwój segmentu turystycznego w obydwu krajach. Dzięki tym lotom Polacy będą mogli cieszyć się urokami i atrakcjami Grenoble, a Francuzi poznają urocze zakątki Polski.– powiedział Daniel De Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air.

„Cieszy nas, że Wizz Air rozszerza ofertę swoich połączeń z lotniska w Katowicach, które staje się dzięki temu jeszcze bardziej atrakcyjne dla potencjalnych klientów. Jesteśmy przekonani, że trasa do Grenoble będzie cieszyła się powodzeniem, nie tylko wśród miłośników białego szaleństwa. Po Paryżu, dokąd także zabiera pasażerów Wizz Air, jest to drugie regularne połączenie do Francji realizowane z naszego lotniska“ – skomentował otwarcie nowego połączenia Cezary Orzech, rzecznik prasowy Katowice Airport

Źródło / Autor: Wizz Air