eurolot.com: Ponownie stawiamy na Chorwację!

Dubrownik, Split i Zadar to destynacje, do których z Warszawy, Poznania i Krakowa będzie można polecieć od maja do października 2014 roku na pokładach naszych samolotów.

W tym roku byliśmy jednym z największych promotorów ruchu turystycznego do Chorwacji, przewożąc blisko 20 tysięcy pasażerów. Zeszłoroczny sukces zadecydował, że również w sezonie 2014, jeden z najpiękniejszych krajów Europy, z 1244 wyspami, wspaniałą kuchnią i gościnnymi mieszkańcami ponownie będzie silnym punktem na naszej mapie połączeń.

W sezonie letnim 2014 liczba obsługiwanych przez tras między Polską a Chorwacją wzrośnie do 10. Wzorem sezonu 2013 połączenia wykonywane będą głównie w soboty i niedziele. Ceny w dwie strony zaczynać się będą od 500 zł. Bilety można kupować już od dziś.

Jak dotychczas będzie można skorzystać ze zniżek, które dla dzieci w wieku 2-15 lat będą wynosić 33 % od taryfy, natomiast dla niemowląt do 2 lat – 90% taryfy. W cenie biletów wliczony jest również przewóz 1 sztuki bagażu rejestrowanego do 15 kg.

Nowością w tym sezonie będą niedzielne loty z Krakowa do Splitu, do Dubrownika natomiast polecimy tak jak w ubiegłych latach w soboty.

Rejsy z Warszawy do Dubrownika i Zadaru będą wykonywane w soboty. W odpowiedzi na ogromne zainteresowanie pasażerów rejsami do Splitu, samolot na tej trasie będzie latał 2 razy
w tygodniu, w czwartki i niedziele. Takie ułożenie rejsów to doskonała propozycja na dłuższy weekend.

Samoloty z poznańskiego lotniska Ławica w kierunku Dubrownika i Zadaru startować będą również w soboty.

Połączenia z Krakowa i Poznania zostaną uruchomione 14 czerwca, a z Warszawy – już 24 kwietnia przyszłego roku. Zakończą się dopiero w październiku.

eurolot.com-chorwacja

Źródło / Autor: eurolot.com

Zdjęcie: eurolot.com